1. 1.
    an itibariyla ihtiyaç duyduğum yöntemlerdir.

arkadaş hatun rahat olacak dedik eyvallah da çok çok özür dileyerek çatır çatır osurmanın manası nedir amınayumiyum? yeni partner pisliğin teki çıktı rıza baba, öyle böyle değil. bu bankacı urağutlar hep böyle kafadan kontak çıkıyor niyeyse. aşırı para insanı delirtiyor doğru da kendine ait olmayan para nasıl delirtir hamına. diğer bankadan temsilcim de suratıma tükür, tokatla diye eşinip duruyordu. ben seri tokatladıkça zevkten inliyordu, tokatlaya tokatlaya orgazm ediyordum. inanın rocco beni görse önümde diz çöker tevbe isterdi, o derece pro tokatlıyordum. yeniçeriler gibi kocaman olmuştu elim ve komple nasır tutmuştu. şimdiki de habire götten zarto misali osturup osturup arsız arsız gülüyor. o kadar güzel ki gehpe bir taraftan yakıştıramıyorum, bir taraftan da bu hınzır halleri beni deli divane ediyor.

malum sitelerde de çok karşılaşmaya başladım, bebek gibi kızlar yapıyor şunu. ulan osturuğu bari trend yapmayın. yakında instagram'da osturup osturup gülen kızlara rastlayacağız, asıl yaklaşan tehlike bu.
    2 -7 ... nesgayfe
  2. 2.
    Sıçarak karşılık vermektir.
    Kızlar osurursa, erkekler sıçar.
    3 ... cimbomlu yazar
  3. 3.
    Camı açın ses birşey değilde koku çekilmez ama kızlarınki parfüm kokuyorsa bilemem.
    -1 ... sivil
  4. 4.
    Yapılmaması gereken terbiye dışı bir harekettir.
    ... asliyucekaya