bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  insanı çileden çıkaran bir derdin varsa ara söyle denilen insandır. iki dakika susamaz bu insan. Parmak kaslarını çalıştırır durur.
  1 -1 ... yavuzhilmi
 2. 2.
  hayattan elini eteğini çektiğini göstermenin en basit yolunu bulmuş insan modelidir.
  1 ... montenegro muhtari
 3. 3.
  (bkz: biri bana seslendi) ne yapalım arkadaşım özlüyoruz belki, belki alıştık, belki kontörümüz yok--spoiler--artık kontör diye birşey de yok biliyorum ya hadi neyse--spoiler-- ya da arayacağım kişinin telefonu yok! tek çare mesaj atmak ne yapalım yani..
  ... mutfaklambasi
 4. 4.
  yılışık tip..(bkz: tekmeyi bastığın halde hâlâ durmadan mesaj atan ezik insan)
  3 -1 ... drvuslat
 5. 5.
  cevap vermeyince susan insandır.
  1 -1 ... rod ve koni
 6. 6.
  (bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
  ne yapalım yani mesajda aklına geldikçe bir şeyler ekliyosun, ama telefonda konuşurken öyle mi? olmuyo işte. aynı değil.
  ... bstksa
 7. 7.
  hemen her kişinin telefon rehberinde en az bir tane vardır bu insanlardan. sürekli yazar. on kişiye yazsa yedisinden cevap alamaz. sana onlarca mesaj atmıştır sen ise hiç cevap yazmamışsındır. günün birinde kafan bir şeye takılır ve birilerine sorma isteği duyarsın ve ilk aklına o gelir. mesaj atarsın ve hiç vakit kaybetmeden atar cevabı. olay kapanmış sorun çözülmüştür ve teşekkür edip sözü bitirmek istersin. ee nasılsın der, öyle geçinip gidersiniz.
  ... kavaradanteyyare
 8. 8.
  sürekli mesaj atan insan en sinir bozan insan modelidir. ne anlarlar, mesaj işinden anlamak mümkün değil. gençlerin çoğu telefonun üstünde ha bire mesaj çekiyorlar. eskilerin deyimiyle tüfek icat oldu mertlik bozuldu.
  1 ... dedektif
 9. 9.
  boş insandır. bir de cevap yazmadığınızda cins cins trip atar. uzak durulması gerekir.
  ... larumi
 10. 10.
  yalaka arsız insandır. Yok anlatamazsınız ona hicbir seyi.
  ... hipo kravat