1. 1.
  Sizin egoist ruhunuzu uyuz köpekler becersin. Var böyle etrafımızda hatta en yakınımızdalar. sözlüğün içinde haseki edasıyla dolaşan kezbanlar.

  Etrafa sürekli ben ritüelini işleyip kendinden bahsettirmesine de bayılır. Haseki edasıyla dolaştığı için zayıf karakterdeki erkekleri bir vites kolu gibi yönlendirir. Güne kahve resmi ile başlar ilerleyen saatlerde itleriyle birlikte başlık başlık geZerler.

  Çukurun bile bir derinliği var ama bunların derinliği yok. O kadar yüzsüz.

  Evet o sosyaldir, o hayatın tadını çıkarır ve burdan hayat çok güzel deyip insanları sokağa davet eder oksijen almaları için ki kendisi asla çıkmaz. Hele ki ayda yılda bir tesadüf çıkmışsa o an sözlük alkolik resimlerin meydanı olur.

  Yeteneksizliğini, beceriksizliğini kendinde aramayıp güzel insanlara laf sokmakta arar. Çünkü o geberik yalnızlığı buna sürükler. Sürekli ben isteniyorum sinyalleri verir ama bir kaç yavşağından başka kimse yoktur.

  O ben merkezdir, ama çaresiz bir kezodur. Önerisini dikkate alıp sırf onun için sokağa çıksak sözlükte yalnız kalır.
  10 -2 ... arsizz
 2. 2.
  Kene gibidirler birde.iki sözüne hı hı diyerekten dinlediniz diye hemen kendisini guru ilan eder.Mükemmeliyetlik abidesisi sanar sekizinci harikadır falan o vs vs.
  2 ... nihilistefan
 3. 3.
  (bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
  1 ... skordan sorumlu devlet bakani
 4. 4.
  yüzüne balgam atılasıcalar. ..
  1 ... console