bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    allah'ımo nasıl bir azmış çocuktur öyle.

eli sikinde fotoğraf beğenip durur. tanıdığı falan da yoktur, abone gibi enteresan bir olay ile peşine düşer kızların. daha önce hiç gitmediği, tanıma ihtimalinin olmadığı kızların tüm profil fotoğraflarını beğenir bu facebook çocuğumuz.

sorunca da tanıyorum hepsini falan der.

hayır şöyle bir olay var ki, bu herifin beğendiği her fotoğraf benim, onun, herkesin duvarında ortaya çıkıyor. ne enteresan bir uygulamaysa milletin beğendiği fotoğraf bizim duvarımızda.

enteresansız facebook çocuğu, enteresan!
    4 ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
  2. 2.
    (bkz: elinde olta ile facebook kullananlar)
    2 ... leftist mevlana
  3. 3.
    KIZLARIN FOTOĞRAFIMI BEĞENSENE CÜMLESiNE MARUZ KALMIŞ ÇOCUKTUR, EĞER KALMAMIŞSA YAVŞAĞIN ÖNDE GiDENiDiR.
    1 ... gold edition
  4. 4.
    (bkz: koş panpa faceden kız düşürdüm)
    ... egzotikayi
  5. 5.
    radarlarını açmış, her türlü teklife açık çocuk.
    ... denizsrkn
  6. 6.
    bir eli s.kinde bir eli mouse'ta olan kemalist olma yolunda ilerleyen ergen.
    -1 ... gebes
  7. 7.
    Genelde kibar da olur bunlar.

''Fotoğraftaki siz misiniz hanımefendi''
    Ay çok güzelsiniz gibi yorumlar yaparlar. Bazen güzel dedikleri çirkinlik yarışmasından 1. olabilecek derecede çirkin olsa bile kibarlıklarını bozmazlar.

Her kızın fotoğrafını beğenip ilgi çekmeye çalışırlar Sırf kızın dikkatini çekebilmek için egolarını şişirir şişirir tavan yaparlar. Ondan sonrada yea abi bu kızlar da çok havalı yaa falan derler.

Kimin yüzünden acaba ?
    1 -1 ... keyfkahyasi
  8. 8.
    Bak oğlum yavşak.
    1 ... katmir
  9. 9.
    O cocugun sucu degil. onune geleni ekleyip, fotograflarini herkese acik yapanin sucu. 9 yildir facebook kullanirim arkadas sayim 160-180 kisiyi gecmemistir.facebook diye onune geleni eklemek sacmaliktir. Gercekten kisisel hayatinizda, okulunuzdan, is hayatinizdan surekli gorusup konustugunuz insanlari eklemek normal olanidir. Orada ozeliniz var. Gezip tozdugunuz yerler, arkadaslarinizla yorumlariniz, etiketleriniz. Ne geregi var elin adamlarina?
    ... when i was a child
kapat