1. 1.
    her entry'de muhakkak hoff poff diyen sözlük yazarıdır. valla böyle giderse donuzlayacağım galiba. gerçekten çok itici ve hiç komik değil.
    10 -2 ... serdarsl06
  2. 2.
    sözlük, neredeyse sabahtan bu yana türk kızlarının kezban olması, evlilik delisi acınası türk kızı, karısını dövmeyen erkeğin adamım diye gezmesi, karısı başkasıyla seks yaparken videoya çeken koca, türk kızının doggy style anlayışı, kız kardeşinin düğününde oynayan godoş, gibisinden iğrenç, kadınları aşağılayan, kadına şiddeti normalleştirip, sikko entrylerle canlandırılan başlıklarla neredeyse can çekişir bir halde ve siz benim kullandığım kimseye herhangi bir zararı olmayan, kimseyi aşağılamayan kelimeye takılıyorsunuz!

bu şekilde iğrençliklere imza atanları engellemek aklınıza gelmiyor lakin ben gözünüze batıyorum öyle mi? öyle sanırım, o yüzden hiç çekinmeden donuz butonuna müracaat edebilirsiniz beyler! kimseyi bu davranışından ötürü kınayacak yada tepki gösterecek değilim.

benim üzüldüğüm, kafama takılan üstte bahsettiğim durum! hoş, kimseye kendimi beğendirmek gibi bir takıntım yok sizin nazarınızda takip edilecek, beğenilecek, ilgi duyulacak bir yazar olmak için sanırım üstte bkz.larını verdiğim başlıklar gibi başlıklar açmak gerekiyor.

zira, sadece bir "hoff" a takılıp tüm bu rezil başlıklara, entrylere tepki göstermemeniz beni bu şekilde düşünmeye itiyor! şu küfür eden deyyusa da söyleyecek bir çift sözüm var tabi de seviyesine inmeye gerek yok!

buyrun donuz butonuna!

edit hoff!!!
    6 -3 ... iyesta sert
  3. 3.
    (bkz: ad hoffminem)
    3 -1 ... serdarsl06
  4. 4.
    zaman zaman milletin anasına bacısına karısına küfür ederek hesap silerken de hofflamaktadır. hani normal yazarlar sözlük boka sardı, insanlar iğrenç falan dese amenna ama ne bileyim. insanların ailelerine küfür edip sürekli yalan haberler paylaşıp defalarca yalanları ortaya çıktından sonra bile kalkıp millete "samimi değil vıccık vıccık hoofff" falan deyince o çok dem vurulan "samimiyeti" elf gözlerimiz göremiyor..
    6 -5 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    (#42881218)

üst edit (#42881305) eklediğin ekran görüntüsünde ne demişim? "bir kaç seviyesiz nick altınıza gelip küfür ediyor karşılık verdiğinizde ise yancıları devreye giriyor" demişim, yani "küfür edene küfür ettim" demişim, kısaca! altta da "küfür edene çekinmeden küfür ederim" dediğim gibi. ve buna rağmen daha hala konuşuyorsun, bunu okuduğun halde. gerçekten zavallısın lan sen! kendi kendimden özür diledim inan, seninle muhatap olduğum için!

erkeksen, delikanlı isen kime neden küfür ettiğimi de yazar doğru, dürüst biri olduğunu ispat edersin. yok öyle, "önüne gelene küfür ediyor" diyerek prim yapmak!

gerçi sizin için zafer yolunda her şey mübah! tekrar ediyorum, erkeksen kime neden küfür ettiğimi de yazarsın aklınca bel altı vuracağın zaman!

yıllardır burada yazıyorum, kimseye sebepsiz yere küfür etmedim etmem, bana küfür edene misli ile karşılık veririm! bunu, o sürekli bir taraflarını yaladığın yazarlar da yaptı, yapıyor!

hatta bak başlığı açan yazar, daha bir kaç gün önce kendine küfür eden birine nasıl karşılık verdi biliyorsun, peki bunu "herkese küfür ediyor" diyerek söz konusu ediyor musun, etmiyorsun, etmezsin, edemezsin!

zira, sizin için sizden yana kim olursa olsun fark etmez, haklı yada haksız olması sizler için önemli değil! karakteriniz bunu gerektiriyor, bu şekilde bir tavır takınıyorsunuz! savunma mekanizmanız böyle çalışıyor!

kendinden olanı koruyup, kollamak, yere göğe sığdıramamak sizin özünüze işlemiş! her neyse, tekrar ediyorum; bana küfür eden misli ile küfür ederim. bu benim karakterim!

sen, sana küfür edene teşekkür edebilirsin o senin kararın! ama ben etmem, misli ile karşılık veririm! he bir de dikkatimi çekti, ağzının kenarından salya akıyor sil bir zahmet!

edit: bana küfür edenlerin hepsinin ss'leri elimde mevcut! olası bir hukuki durumda kim ne iddia ederse şak diye önüne koymak için!
    6 -3 ... iyesta sert
  6. 6.
    Moralleri sinirlidir ne var bunda.

Çoğu zaman benim. Birçok entrym hofff ya da pufffla biter. Küfür etmeyin ağzınızı burnunuzu kırarım. Hoff.
    4 ... kara erik habbesi
  7. 7.
    kendisi üzerinden prim kasılabileceğini zanneden tiplerdir. ispat etsene diyor. kaç defa silik oldun len kuntiz. nick nick yazalım mı şimdi her hesabını. nereden bulacağız hesabın ile beraber sildiğin entryleri şimdi ? kaç defa "hepinizin anasını bacısını bilmem ne yapayım daha durmam burada gelirsem de zütsünler beni" diyip hesap silip sonra geri gelmedin mi ? bunadık mı lan biz daha bu yaşta ? yazılan her şeyin ekran görüntüsünü mü alacağız. biz adam yerine koyduk sözünü tutar daha bu kendi tabirin ile "kokuşmuş" dediğin yere dönmez dedik ama 15 gün sürmedi hiçbir gidişin. kaç defa yazdım buraya "2 hafta sürmez döner geri" diye. mod abine söyleyip sildirmedin mi o entryleri *

biz kimseye tavır takınmıyoruz. ağzından allah çıkan kitap çıkan tiplerin milletin anasına bacısına küfür etmesine karşıyız. 30 bin küsür entry girmişim buraya bir ( 1 ) tane birisinin ailesine küfür ettiğimiz entrymiz yok. şahıslara bile etmemeye gayret gösteriyoruz ki "samimiyetimiz" sorgulanmasın diye. samimi adam ettiği küfrün de arkasında durur. küfürden ceza alınca bdv açıp cezamı kaldırın diye talepte bulunmaz.

sürekli hofflayan sözlük yazarı

al en son milletin ailesine saydırıp sonra manifesto yayınlayıp daha dönmem geri dediğin entry. hadi bakalım samimiyeti görelim.
    7 -4 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    Bir de bunların hoffman diye hofflayanı var.. sanarsın dustin hoffman.
    1 ... rockonbaby
  9. 9.
    Bu da iyice moda oldu sözlükte ha. Başka başka yazarlar hoff poff diye yazmaya başladı.
    3 -2 ... serdarsl06
  10. 10.
    hava kaçırıyorsa demek ki.
    3 -1 ... nick koymayi unuttum