1. 1.
  Sevdiği bir insandan uzak kalmış, onun yokluğuna alışmakta zorlanan ve hayattan keyif alma konusunda problem yaşayan insanın uzun süre boyunca yaşadığı tecrübe.
  1 ... legend of the stranger
 2. 2.
  insanın kendisini buna alıştırmasıdır. gerçekten çok trajik olaylar yaşamadıysa; bir insanın sürekli depresif halde kalması onun karamsarlığa alışmasına neden olur. hayattan zevk alamazlar.
  1 ... super yazar
 3. 3.
  Bazılarının yeri hiç dolmaz, alışamazsın.
  ... fotr sapkali kemalist
 4. 4.
  Yawww benimi anlattin ne .
  1 ... nocountryforoldmen
 5. 5.
  Benimdir hep bir hüzün gözlerimde.
  ... asikadin
 6. 6.
  (bkz: biri benden mi bahsetti) ya gerçekten hep böyle değilim ama hep bi can sıkkınlığı bi bunalım oluyo yani. yami bemi anlatabilecek durum.
  1 ... prens raskolnikov
 7. 7.
  o kadar çok alışıyor ki insan bu duruma,çevrendeki insanlar moralin bozuk olduğu zaman sormamaya başlıyor artık ''neyin var,iyi misin?'' diye.sevdiğin insanların yanında sırıtmak zorunda kalırsın ki onların da morali bozulmasın senin yüzünden.neyse fazla uzatmayalım bir yakamoz koyalım buraya daha da depresif hissedelim.
  https://www.youtube.com/watch?v=q92QI1tNIZU+
  ... brazzerstaki kel adam
 8. 8.
  Dünyanın en aptalca şeyi. Depresiflik kronikleşmeye ve bulaşıcılığa en meyilli durumlardan biri. Çok büyük ve yıkıcı bir derdi olmayanlar bürünüyorlar genelde bu ruh haline. Çok acı çekmiş insanlar kederlerini gülümseyerek örtüyorlar.

  (bkz: çok mutsuzum hep acı çekiyorum tribi)
  (bkz: kendine dert arayan insan)

  iki başlık da dolu.
  1 ... fadimenin dugununde halay basi