1. 1.
  fazla yanında kalınca sinir bozmaya başlayan insan modelidir.
  4 ... sleepless
 2. 2.
  (bkz: sevgi kelebeği)
  1 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  sürekli saçmalayan insan dan daha sevimlidir.
  2 ... kemalettin şentürk
 4. 4.
  kemal sunal; gülen adam.
  ... asabisin galiba
 5. 5.
  yüzüne botoks uygulanmış olan pişmiş kelle gibi dolaşan insandır.
  1 ... scarlet
 6. 6.
  etrafina pozitif enerji yayan insan modelidir. zaman zaman ve yer yer acikta bisiy mi var birader tarzi enerjiler de yaydigi gorulur..
  2 ... dilencikral
 7. 7.
  diğerlerinin dünyasına anlam veremeyen ve ayak uyduramayan fakat, bir şekilde aynı ortamı paylaştığı için onların dediklerine onlar gibilerin nasıl tepki vereceğini bilemediği için memnunmuş gibi görünüp ayıp olmasın diye yüzünde sürekli gülümsemeyle gezen insandır. "hee.. sen konuş ben seni dinliyorum" şeklinde bir "içses"e sahip olmaları da muhtemeldir. aksi takdirde yüzündeki gülümsemeye hasret olan(!) kişilerin sürekli olarak "nen var kuzum" formatındaki soruları o günkü görevini yapmadığı için* her saniye beynine işlenebilir. mutluluğun gülmekle orantılı olarak arttığını sanan insanları "ben mutluyum" sinyaliyle* başından atmak için kullanan insandır.

  edit: mike mills'in "yaratık dünyaya indi ve önemli olan şeylerin ne olduğunu bilmiyor" derken bahsini geçirmiş olduğu varlığı hatırlatan sözlerini akla getiren kişidir dolayısıyla...*
  1 -1 ... kermitiye
 8. 8.
  ectasy-serotonin arasında sıkışıp kalmış, halk arasındaki anlamı muğlak şu tabir ile betimlenen kişi: "zırt pırt sırıt." iticiliğin ötesi ikamet neresiyse oradaki müzmin kiracı. hemen hemen her fırsatta üsluptan/düzeyden yoksunluğunu açıkca ifade eden efekt sahibi: ahahah! şu bünye dilerdi ki; o sırıtışın içerisindeki heceleri tek tek zikretsin smiley insanı. ben vurayım en kalın odunla o ah ah! desin. darp ile kahkahasını hecelere bölsün ve bu dilek temenni olmaktan kurtulsun. *!%^#!^+%!
  ... malulsuur
 9. 9.
  (bkz: ronaldinho gaucho de assis moreira)
  ... ceviz agaci
 10. 10.
  (bkz: sence budala)
  -1 ... krmyrdsn