1. 1.
    Berbat olan ekonomiyi iyice dibe çeken çomarlardır. Arkadaş ne meraklısınız evliliğe, sikişmeye. Hadi sikiştin diyelim fasfakirsin zaten ne diye çocuk yapıyorsun. Çocuklarınız da sizin gibi dangalak zaten.
    6 -8 ... cehalet felakettir
  2. 2.
    dur dur evlenirken senden icazet alalım mutlaka. bi de çocuk yaparken de sana soralım. ha unutmadan, gelir belgesini de senden mı alıyoruz?
    8 -2 ... rakunzelhanim
  3. 3.
    Giyim kuşama karıştıkları yetmezmiş gibi birde insanların evliliğine yaşam tarzına karışıyorlar komedi yemin ediyorum .

Bu seçimlerde de çomar koyun dedikleri insanlardan tokatı yiyerek 14.seçim mağlubiyetini alacak sakat zihinlerin sakat düşüncelerini dışa vurmu düşünceler.

Siz bu kafayla bir milenyum daha (1000 yıl) seçim kazanamazsınız boşa debelenmeyin.
    1 -2 ... isminiunutanadam
  4. 4.
    Zengin üremez hatta tek çocukla yetinirken fakir on tane yavruluyor.
    2 -1 ... selia
  5. 5.
    Herkes ceremesini çeker 2 çocuk iyidir daha fazlasi hele böyle parasiz günlerde ailelere balyoz gibi iniyor gaza gelmeyin en iyi sekilde bakacaginiz kadar çocuk yapin.
    5 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    Puahaa adamlar hala seçim diyor. ilk entry'lerime bir bak çomar kardeş, akp'nin yüzde 51 alacağını yazdım zaten. Ekonomi yok edildi. istediğin kadar kazan. Giren size giriyor zaten aç köpekler. Çocuklarınızı şekerle besleyin de iyice mutantvari nesilleriniz yetişsin.
    3 -1 ... cehalet felakettir
  7. 7.
    Kürtlerden görevi devralan arab çomarlarıdır.
    -1 ... sozleriyle alkis alan yazar
  8. 8.
    akabe seçmeniyle baş edilememesinin temel nedenlerinden biri de toplumda önemli yer tutan islami yaşam tarzına mensup artı düşük eğitimli kitlenin hızlı çoğalmaya meyilli oluşudur..
    -1 ... nardaninciler
  9. 9.
    sürekli evlenmek mi?
    ... iced guardian
  10. 10.
    Makarna-kömür ikilisi ile çocuk yetiştirebildiğini zanneden çomarlardır.
    -2 ... alkolik oldum