1. 1.
  iş yerinde ve aile çevresinde bulunan ve amaçlarını bir türlü anlayamadığım tiplerdir. hayatlarını ev, iş ve karı dırdırına kadar indirgeyen bu tipler sizleri kıskandıkları için evliliği çok matah bir şey gibi göstermeye çalışırlar.
  2 ... biliqnamyturqan
 2. 2.
  kendilerine yol arkadaşı arayan tiplerdir. yanında ki bekarda evlenip başı götüne girecek ki o zaman içilen içkilerin daha bir kıymeti olsun. sen evli o bekar sabaha kadar anlat derdini anlar mı ,hayır. ama ikiniz evli olunca onun başladığı kelimeyi sen bitirirsin amaç bu.
  1 -1 ... naturel
 3. 3.
  "ben yandım, sende yan" felsefesini benimsemiş kişilerdir. oturup 2 dk. konuştuğunuzda karısından yada kocasından size dert yanmaya başlarlar ancak cümlenin sonu "sen yine de evlen, evlenmeden olmaz" diye biter.

  ömür bitirdiniz.
  5 ... coban yildizi
 4. 4.
  karısına filan mı baktığımızı düşünüyo lan neden bu kadar evlenmemi isityo acaba mamut abi sorusunu akla getiren tipler.
  2 -1 ... egzotikayi
 5. 5.
  evlenmenin bir halt olduğunu sanan tiplerdir. biraz kurcalarsan, evlenerek ne kadar yanlış bir tercih yaptıklarını anlatırlar. uzak durmak gerekir.
  1 ... bolulu hasan usta
 6. 6.
  evlenince sanki mutluluk manyağı olmuş gibi millete gaz veren gerçek amacı karısı bekar insanlarla görüşmesine izin vermediği için arkadaşlarıyla görüşebilmek adına evlenmelerini isteyen, evde canı sıkılan maldır.
  1 ... guneyk
 7. 7.
  (bkz: sürekli evde yiyen yavşak tipler)

  serbest çağrışım.
  1 ... kurremkarmerruk
 8. 8.
  sürekli 'ne zaman evlencen sen' şeklinde soru sorarlar.
  2 ... ankedon
 9. 9.
  kendisi zamansız veya yanlış kişi ile evlenmiştir ve bombok bir vardır. Sürekli evliliği överek hep iyi yönlerini anlatarak, benim başım yandı seninki de yansın mantığı ile hareket eder.
  1 ... ne gemiler yaktim
 10. 10.
  yavşak tipler değildir, mürüvvet görmek isteyen tiplerdir. bu onlarında hakkı, hak vermek lazım.
  -2 ... kirisik