1. 1.
    hiçbir kutsalı ya da değeri olmayan, yelkensiz gemi misali yaşayan, var oluş gayesinden yoksun, anabolik bir üretime gücü yetmediği için bütün üretimi ve kendini var etme şekli başkalarının bina ettiği şeyleri yıkmak olan çirkin bir var oluş formudur.

kaostan zevk alır, kırgınlıklar, acılar, mutsuzluklar üzerinde yükselir ve insani hiçbir meleke taşımaz bu tipler.

sosyal medyada troll diye nitelendirilen bu tipler herhangi bir fikre angaje olmasalar, olamasalar bile bazen hedefindeki bir fikre saldırmak için bir ideolojiye sahipmiş gibi görünebilirler.

üretemez tüketirler, mutsuzdurlar amaçları da mutsuz etmektir.
    -4 ... asitbazdengesi
  2. 2.
    Fikir olarak birbirlerinden çok farklı olsalar da tutum ve davranış olarak hepsi Yobazdır.
    ... doktriner diktator
  3. 3.
    Bazı ateistler tam olarak bu tiptedir. Yani arkadaşım sen ateist olmaya karar vermişsin boşver gerisini niye illa imanı sağlam müminlere facebook denen çöplükte gördüğün saçma sapan argümanlarla saldırıyorsun. Sözlükte de var böylelerinden. Bırak peşimizi kardeşim. Ateist isen ateistsin ama illa bir laf sokacak bir orta açacak ki belli olsun fikri fikriyatı. Çünkü böyle tipler başka türlü var olamazlar. Bunca yıllık ömründe elle tutulur mu tartışılır tek başarısı ateist olmak. Onu da zayıf imanıyla değil de çok yüksekmiş gibi iq'su ile açıklamaya çalışır. Ben çok zekiyim o yüzden ateistim sen geri zekalısın o yüzden müminsin der içten içe. Rica ediyorum bu kafada ki bireyler lütfen bana mesaj atmasın. Allahın yolu birdir.
    ... hukumet sozcusu