bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    herhangi bir sağlık kontrolüne gitmemekle birlikte,kahvaltı yaparken öğle yemeğini,öğle yemeğinde akşam, akiam yemeğinde yemekten sonraki atıştırmaları özleme durumudur,kendimden biliyorum.
    1 ... dreambegins
  2. 2.
    spor yapan insanın mutlaka karşılaşacağı durumdur. antrenman öncesi alınmyan besinleri vücudun isteğiyle oluşabilecek durumdur. normaldir.*
    ... la purga
  3. 3.
    yapmak istemediğiniz bir işle uğraşırken o işten uzaklaşmak için beyninizin size oynadığı bir oyun olabilir.*
    1 ... eksiltili cumle
  4. 4.
    kahrolasıdır sakın kanmayın kilo olarak geri döndüğünde depresyon yapıyor.
    ... sadakat
  5. 5.
    hiçbir efor sarfetmeyip kendine ev hapsi veren insanın kendine "depresyonda mıyım lan yoksa" sorusunu sormasına neden olur. hayır arkadaş, bütün gün yaptığın en yorucu şey kıçını kaldırıp içerideki odaya gitmek, mutfakta bir şeyler yapmak falan ne bileyim. ne oluyor bu saat aşı acıkmak yahu.
    1 ... yggdrasil
  6. 6.
    --spoiler--
    bazen o kadar acıkıyorum ki ekmeğin arasına mutfağı koyasım geliyor.
    --spoiler--
    5 ... butarzdabenim
  7. 7.
    Okulun kantinini o kadar çok süslemişler ki, oraya gittiğin zaman en azından bir "petito" almak farz gibi geliyor insana.
    ... muystii
  8. 8.
    Duygusal aclik kaynakli olabilendir. Kisi nefret, ofke, mutsuzluk gibi duygulari mutemadiyen yemek yiyerek bastirmaya calisir.
    1 ... kamrusepas
  9. 9.
    öğrenciliğin kurallarındandır efendim. belki de hiçbir zaman doğru düzgün doyamamaktan kaynaklanıyordur.
    ... firedikurugir1
  10. 10.
    Hipoglisemi hastalığının olup olmadığının araştırılmasını gerektirecek durumdur.
    ... s oguz
kapat