1. 1.
    pekde bir işe yaramayan hayatım boyunca iki defa gittiğim yinede ehliyet alabildiğim yozlaşmış halimizi gösteren kurumlar
    2 -1 ... ulassbora
  2. 2.
    enteresen bir yer toplam 5 saat sürücülük dersi verilir...ama tırafiğe çıkan bir kişiye motorun iç dizaynı ve pompalama sistemi hakında eksiksiz bilgi verilir bu bilgi ...5 saat sonra havaya uçar...
    1 ... ben hakimim masum bey0
  3. 3.
    hergün,
    -bak bugün müfettişler gelicek, kaydın silinebilir, gelmen lazım
    denilen; fakat
    -müfettişin işi gücü yok mu da bugün gelecek
    dedirten, 21 yıl öncesine göre düzenlenen yanlış ve eski bilgilerin öğretildiği işyerleri
    2 ... luzumsuzadam
  4. 4.
    arabanın icine girilip kendinizi biri bizi gozetliyor evine giriyormuş gibi hissedip yola koyulup kasıldıgınız bir kurstur.
    ... derek
  5. 5.
    yapacak işim olmadığından gittiğim kurstur.aptalca soruların,doğru cevap şıkkını kocaman kocaman insanlar topluca haykırmakta ve bu durum beni çok eğlendirmektedir.
    2 ... pucca
  6. 6.
    yaptıkları sınavla insana aptal muamelesi yapan,ancak trafik dersleri nispeten yararlı olan kurs.
    ... exgi
  7. 7.
    parayla ehliyet veren kuruluşlar. sınavla mı? ne sınavı lan?
    2 ... the kene
  8. 8.
    ehliyet vermeyi garanti eden kurumlardır...başarı oranı oss dersanelerine göre kat be kat daha fazladır...
    1 ... baravi
  9. 9.
    sadece kızların kitap kullandığı erkeklerinse özellikle motor dersinde resmen hocayla yarıştıkları kurslardır. anlatılanlar kişiye faydalıdır, ancak sınavda, anlatılanların ölçülmemesi, soruların son derece basit olması, kursa gitmeyi işkenceye dönüştürmekte, insanların kursa gitmemeyi tercih etmesine neden olmaktadır.
    ... pelvis
  10. 10.
    kurs içinde yapılan önemsiz sınavlarda bile bana kopya ver diyen teyzelerin -ki bunlar aynı zamanda tenefüste örgü de örerler-,40 yaşına gelmiş ehliyete yeni ihtiyaç duymuş amcaların,18ini doldurmuş ehliyetini alınca sana araba alıcaz vaatleriyle kandırılmış yeni yetmelerin,defalarca girmesine rağmen yazılı sınavda geçemeyenlerin,araba kullanmayı çocukken öğrenmiş derslere babasının arabasıyla gelip cikslik yapan cinslerin ve bunun gibi birbirinden farklı tiplerin mevcut olduğu kurstur.
    1 ... kelime oyuncusu