1. 1.
  bildiğim tüm küfürleri saymama neden olan durum.

  böyle firmanın içine tüküreyim.
  2 ... he gulum he he de gitsin
 2. 2.
  Evet arkadaşlar bu konuda geniş bir açıklama yapayım.

  Bende de 2 hafta önce kesilmeler yavaşlamalar başlamamıştı. Bazen günde 3 4 kere gidip geliyordu. Arıyordum hallediyorlardı ama 2 3 gün sonra tekrar aynı oluyordu. En son 2 gün önce gitmişti ve bugün anca geldi. Ona da geldi denemez modemi değiştirdiler. Şuanda genel olarak sorun var. Modemlerin ömrü doluyor zannımca. Çünkü sitede oturuyorum ve neredeyse herkesde problemler çıkmaya başlamış. 6 senedir Superonline deyim bu 6 sene boyunca sadece 1 kere modem değişti. Bir ilk verdikleri bir de 3 sene sonra vermişlerdi. Bugün de bir yenisini verdiler. Yani toplamda 3 farklı modem getirdiler. Eğer ki en son aldığınız modem 3 seneyi geçtiyse sanırım bu kesilmeler ve yavaşlamalar normal olabilir. Arayarak modem değişimi talep edebilirsiniz. Ama çok fazla yoğunluk olduğu için müşteri hizmetlerine ulaşmak biraz zor olabilir.
  3 ... benimnickimyirmibesharfli
 3. 3.
  geçen gün türk telekomdan aradılar superonline kullanıyorsunuz değil mi dediler evet dedim hızınızda bir düşme varmı diye sordular hayır dedim superonline türk telekom alt yapısında isterseniz türk telekoma geçelirsiniz dediler bu etken olabilir.
  1 ... san marino sazcisi
 4. 4.
  süperonline internetin sürekli kesilmesi
  Bu numara ise yazdıklarımı söyleyeceklerdir.
  ... san marino sazcisi
 5. 5.
  kapıları çalıp sorun yaşıyor musunuz diye soran genç çalışanları var bunların.

  yeni sistem şeetmişlermişmişmiş de, o sistem sakıncalı sitelere girince sizi korumak için kesiyomuşmuşmuş da. böyle salak saçma bir gerekçe duymadım.

  lan ben bi sözlük bi face de zaman geçiriyorum ne sakıncası olabilir salak firma.
  ... he gulum he he de gitsin
 6. 6.
  hala bok gibiliğini devam ettirmektedir.
  ... he gulum he he de gitsin