1. 1.
    Adını duyunca bir bok sanıp buraya gidenlerden biri de benim. ilk sene çok güzeldi sadece beş ders... haftada 24 saat ingilizce. Sonrasında ise millet 6. Saatten sonra eve giderken sen 2 saat daha ders yap. Zaten neyin başında süper kelimesi varsa o şey kesin tırttır.
    4 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  2. 2.
    'yolun yarısı' na gelmişlerdir herhalde.
    3 ... milimlik
  3. 4.
    Petek dinçöz'ün "foolish casonova" klibiyle pratik yapmaya çalışmış nesildir. imkansızlığın gözü kör olsun!
    6 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  4. 4.
    lise giriş sınavlarının öss gibi telafisi olmadığı için sınavı kötü geçen başarılı öğrencileri kaybetmemek adına kurulmuş, birçok yerde de başarılı olmuştur.

evet eksikleri çoktu belki ama eskiden süper, anadolu ve fen liselerinin bir ağırlığı vardı.

buralardan mezun olan çocuklar belli bir seviyenin üzerindeydi. buralarda görülen eğitim öğrencileri zorlardı, laylaylom değildi.

şimdi 4+4+4 garabeti ile bütün liselerin önüne "anadolu" yazarak, bir çoğunu da imam hatibe çevirerek eğitim sisteminin altına dinamit döşediler. bir nesli mahvettiler.
    9 ... lucius vorenuss
  5. 5.
    Ingilizce'yi adam akıllı öğrenmiş nesildir.
    6 ... moon tripper
  6. 6.
    Bir yılla kaçırmıştım süper lise olayını.
    Normalde süper liseye gidecek öğrencileri toplayıp, süper sınıf yapmışlardı bizim okulda beni de o sınıfa koymuşlardı.

Ama ingilizce olayı süper liselerdeki gibi olmadığı için şu an seviyemiz hala “are you sex?” Düzeyinde. *
    2 ... senin annen bi kezbandi yavrum
  7. 7.
    Düz mü, süper mi? Sorusuna maruz kalmışlardır.
    7 ... yasak merve
  8. 8.
    canli gözlerimle sahit oldugum nesil.
    ... kunteperist
  9. 9.
    Karma bi lise de öğrenim görmek.
    Kırmızı kıravat ( Süper)
    lacivert kıravat (düz)
    1 -1 ... sinemam1986
  10. 10.
    Gittiler de ne oldu ? Efes pilsen zengin oldu. Hayat okulu hiç bir okulda gösterilmeyen dersleri gösterir size.
    1 ... iiiblacktoothiii