1. 1.
    Basittir şekeri kes sigarayı bırak spora başla kızlardan uzak dur süper hissetmek için yeter be bro sağlıklı beslen birde feel so good.
    4 ... hhaakkoo
  2. 2.
    Eşittir, iyi hissetmek. Süper deyince imkansız gibi geliyor birden, iyi hissetmek deyip yumuşatmak istedim ben *

Bence insanlığın yaşama amacıdır bu; iyi hissetmek.

Yaptığımız her şey aslında bu sonuç içindir.

iyi hissetmek için okuruz, iyi hissetmek için para kazanırız, iyi hissetmek için yeriz,uyuruz, spor yaparız.. iyi hissetmek için severiz, sevişiriz, iyi hissetmek için hobiler ediniriz. Evet Ben, yaşamın gayesinin bu olduğunu düşünüyorum. çok çok mutlu olmayabilirim, sorunlarım da olabilir ama iyi hissedebileceğim şekilde hareket ederek kaostan kurtuluyorum. günümüzde depresif ruh modu oldukça yaygın. kendini iyi hisseden insan sayısı o kadar az ki.

Küçük minicik şeylerle iyi hissedebiliyor ve büyük mutlulukları yakalayabiliyorum, yakalamaya çalışıyorum ben.

Kötü hissetsem bile hemen tamir ediyorum bunu. Kötü hissetmeyi sevmiyorum.

Doğa başlı başına süper, iyi hissettiren..
    Sağlığım...
    Ailem... say say bitmez. Bunları kendiniz için siz bulmalısınız. Size uygun olan, iyi hissettiren güzel şeyleri.

Kendinizi saldığınız an(motivasyonunuzu kaybettiğinizde) mutsuz olmanız kaçınılmaz. Her şeye rağmen kendini salmayan iyi hissedebilen engelli insanları, kanser hastalarını düşünün * iyi hissedebilmek bizim elimizde yani.

Bana uçarı gözüyle bakıyorlar * ne düşündükleri umrumda değil, ben iyi hissettikten sonra *
    61 -7 ... lunna ya
  3. 3.
    yakında geçer o.
    1 ... system error
  4. 4.
    muharrem ince sagolsun. sayesinde umutlu ve iyi hissediyoruz.
    1 ... portatif
  5. 5.
    Bazen hiç olmuyor bu icraat. Şöyleki yaş büyüyünce sorumluluk bilinci artıyor ve insanın mutluluk hormonu vanasını sanki beldiyenin su ana vanalarını kapatması gibi kapanıyor. Yapacak tek bir şey kalıyor ondan sonra mutluluk rolü yapmak.
    2 ... kale3112