1. 1.
  sunni bilgisiz alevi bilgilidir. sunni karisina karisir alevi kisitlamaz. sunni 2.sinif kadin ayrimi yapar alevi ise kadini kendinden ustun gorur.
  -6 ... uniquer
 2. 2.
  ateist sunni veya aleviyken olsun fark etmez eğer radikalse din düşmanıdır ve dine gayet de her türlü laf söyler. olmayanların sorunu o.
  ayrıca ateistleri sunni kökeni veya alevi kökeni üzerinden hedef alıp birini diğerine üst koşmak da saçmalıktır. alevi kökenli veya sunni kökenli olsun fark etmez, kişi ateistse ateisttir. din düşmanı da ateist olabilir olmayan da olabilir.

  ateizm bir inanç bir din değildir o yüzden şu ateist şu özelliktedir, şu ateist şöyle muhalefet üzerinden bir ateist ayrımı yapılamaz.

  onu sizin dinci hocalarınız yapar, mezhepçi at gözlükçüleriniz yapar.
  1 -1 ... allah yok din yalan
 3. 3.
  Sünni kökenli ateist sünniliği ve diğer dinleri kesin olarak reddeden, dogmatik olmayan gerçek bir ateisttir. Bu ateistler dine düşmandır ama inanırlarına düşman değildir, sadece yobaz olanlara düşmandır.

  Alevi kökenli ateistlerin ise büyük çoğunluğu maalesef ateizm maskesi altında alevi mezhepçiliği yapan kripto alevilerdir. Bunlar ateizmi salt sünni düşmanlığından ibaret gören, bir inanca karşı olmanın inanırlarına da düşman olmayı gerektirmeyeceğini idrak edemeyen takıntılı tiplerdir.
  1 -1 ... kemalist teorisyen
 4. 4.
  Oğlum benim ateist akrabarımın bazıları Sünni bazıları Alevi kökenli soruyorum Alevi kökenli olanlara bana Aleviliği anlatın diye... adamlar boş ver teizmi seni ateist yapalım diyorlar.

  Bende onlara sen dost değilsin sen şeytansın hak yol agnostisizm e dön kâfir diyorum...
  1 ... uzay muhtari
 5. 5.
  Gerçek ateist vs çakma ateist versusudur. Zira alevi kökenli ateistlerin yüzde 90'ı sözde ateist özde alevi yobazıdır.
  4 -1 ... kemalist teorisyen
 6. 6.
  ateistin çakmasının olduğunu öğrendiğimiz başlık.
  ayrıca sünni ile alevi bir olup sizi öpsün.
  1 -3 ... atsizayoldas1
 7. 7.
  Alevi kökenli ateistler genelde benim gibi olurlar. Yani şöyle olurlar. Bizler ateist ayağı yaparak sadece sünnilere laf ederiz ama mezhebimize bağlıyızdır. Sünni ateistlerin en fazla yarısı gerçek ateistlerdir ve bunda payımız büyüktür. çünkü genelini bizim üstün sünni devşirme metodlarımızla ateizm çok iyi yeaa gelsene diyerek islam düşmanı ateistler yaparız. öyle. hahaayt. allah yok, din yalan.
  1 ... kureysan kirmizisi