1. 1.
    bâzı sovyet uşağı ateistlerin can-ı gönülden arzu ettiği lâkin güneş batıdan doğmadıkça pek mümkün olmayacak hâdisedir.
    6 -7 ... keth
  2. 2.
    yaptırmak istemeyen yaptırmaz. dinen de bir sakıncası yok. adı üstünde zira sünnet, farz değil.
    2 ... kolormatik amca
  3. 3.
    en başta dinî bir vecibedir. bunun yanı sıra;

sünnetin faydaları:
    doğru cerrahi kesim (dikişli) yapılan sünnetlerde erken boşalma gibi sorunlar pek görülmez.
    penis kanserini, idrar yolu enfeksiyonlarını önler.
    cinsel yolla bulaşan hastalıklar sünnetli kişilerde daha az sıklıkta görülür.
    eşlerinde rahim içi kanser daha az olur.

kaynak: http://www.sunnetim.com/fayda.html
    2 -4 ... windows gezgininin heybesi
  4. 4.
    bir hastalık sonucu sünnet olması gereken ateistlerin tedavi olmak için yurtdışına yana yana kaçışını izlememizle son bulacak yasak. işe dini boyuttan bakmamak lazım her daim.
    ... her sabah banyo yapan erkek
  5. 5.
    almanya'da fiziki suç sayılmasıyla gündeme gelen durumdur.
    ... bisorbanabi
  6. 6.
    bilim insanları konseyi oluşturulur, sağlığa zararlı denirse, yasaklanır. tercih edilmesinde hayati bir sakınca yoksa, yasaklanmaz.

ama akp hükümeti sağolsun, mevcut şartlarda sünnet olmanın mecburi olma ihtimali varken bunu tartışmak gereksiz. olmayacak şey.

bu arada bilim insanlarından oluşan bir konsey dedim de, akp hükümetinin seçeceği kişiler olursa zaten ona da gerek yok. sünnet olmazsa çocuklar ölür, çocuğu olmaz aman allah korusun bahanesiyle mecburi hale getirirler.

hırsıza yol göstermek yersiz.
    -1 ... meze
  7. 7.
    bizim kendini aydın zanneden türk kardeşlerimiz bundan utansada, bunu çağ dışı olarak görsede malesef öyle değil. abd, birleşik krallık gibi yerlerde bunun oranı artmakta. yahudiler zaten sünnet oluyor. ayrıca, 1990 lı yıllardan beri çocuğa narkoz vererek, ameliyathane ortamında yapılmakta.*
    -1 ... wamad
  8. 8.
    çocuğun müslüman olup olmayacağını bilmeden hayatına müdehale etmenin yasaklanması.

belki büyüyünce budist olacak çocuk?
    3 -2 ... system error
  9. 9.
    benim pipim benim kararım.
    1 ... nutellali balik ekmek
  10. 10.
    "ateist, elini bedenimden çek!" sloganlarıyla tepki gösterilebilesi g.tten uydurulmuş yasaklamadır.
    inanmıyorlarsa inanmasınlar da gına geldi, bu sığ toplum mühendisliği özentisi ergen trollerden.
    ... infantes