1. 1.
  Din özgür iradedir ve zorlama yoktur. ileride çocuk inanç tercihini kendi YAPACAKTIR. ZATEN BU ONUN iMTiHANI DEĞiL MiDiR, Ama Müslümanlığı seçmezse, vücudunda geri dönüşü olmayan bir işlem yapılmış oluyor.

  Sağlık açısından ise temiz bir kişi için sünnetli olup olmamak fark etmez. Bu sorunu yaşayan yüz binlerce gayrimüslim var.
  4 -2 ... cimbomlu yazar
 2. 2.
  Bize doktor dedi sünnet ettir iltihaplanmasın.

  Aklı yetmeden yaptırmak lazımmış büyüyünce travma yaşarmış.
  3 -1 ... feministmiyimneyim
 3. 3.
  Lanet olası liberaller.
  1 -1 ... alpertunna
 4. 4.
  Arap dogmasının eseridir diyemeyeceğim. Müslümanlıkta böyle saçma bir emir yok. Fakat yahudilikde var. Yahudiler kölelerini bile sünnet ettiriyor. Demek ki Müslümanlar bilerek bilmeyerek çocuklarını yahudilerin kölesi haline sokuyor. Dikkat buyurunuz:

  Tevrat: Yaradılış 17:

  (...)

  -9Tanrı ibrahim'e, “Sen ve soyun kuşaklar boyu antlaşmama bağlı kalmalısınız” dedi, 10 “Seninle ve soyunla yaptığım antlaşmanın koşulu şudur: Aranızdaki erkeklerin hepsi sünnet edilecek. 11Sünnet olmalısınız. Sünnet aramızdaki antlaşmanın belirtisi olacak. 12Evinizde doğmuş ya da soyunuzdan olmayan bir yabancıdan satın alınmış köleler dahil sekiz günlük her erkek çocuk sünnet edilecek. Gelecek kuşaklarınız boyunca sürecek bu. 13Evinizde doğan ya da satın aldığınız her çocuk kesinlikle sünnet edilecek. Bedeninizdeki bu belirti sonsuza dek sürecek antlaşmamın simgesi olacak. 14Sünnet edilmemiş her erkek halkının arasından atılacak, çünkü antlaşmamı bozmuş demektir.”

  (...)
  --spoiler--
  2 -2 ... lesley mateas
 5. 5.
  Semitik din eylemidir.
  2 ... yamyam balagonda adami
 6. 6.
  Beden benim pipi benim.
  2 ... judas
 7. 7.
  O zaman isim konusunu da çocuğun kararına bırakalım. Siktir et, direkt cocuk yapmadan önce ben spermlerime teker teker sorayım bir gün dünyaya insan olarak gelmek ister misiniz diye. "Evet" diyen spermlerle bir cumhuriyet kurup meclisi toplayıp, cinsel iliskinin ne zaman, nasıl, hangi şartlarda yapilacagini da tartisiriz. Spermlerin cevaplarını da artık rüyamda falan alırım herhalde. Ulan millet Mars'a cikti cikacak, bizim geri zekalilarin yaptiklari tartismalara bak. Sonra "NÖDÖN TÖRKÖYÖ GÖLÖSMÖYOR" sizin gibi salaklar oldugundan. Sizin bir level atlamış modeliniz de güneydoğu illerimizde devrim falan yapmaya calisiyor iste.
  4 -2 ... thetruthforreal
 8. 8.
  (bkz: müslüman mahallesinde salyangoz satmak)
  1 -1 ... ali candan
 9. 9.
  insan hürriyetine kasıtlı müdahaledir.
  2 ... napesend
 10. 10.
  Küçükken balıkla yoğurt yemenin insanı zehirlediğine inanırdım. Büyüdüm ve bunun yahudiliğe ait bir inanç olduğunu öğrendim. ilk yaptığım da balıkla ayran içmekti. Belki kaç kere içtim bana hiç bir şey olmadı. Çünkü bu bir dogmaydı. Asılsızdı. Ancak ailem balık ile yoğurt tüketmeme sürekli karşı çıktı. işte bir önyargıyı, bir peşin fikri yıkmak bu denli zor. insanlar bir kez olsun sorgulamıyor, ta eski mısırdan beri (ilkel toplumlardan beri) gelen, insan fizyolojisine tamamen aykırı, insan haklarına aykırı durumu savunuyor. Halbuki kafalarının içindeki beyini, bize laf salatası yapmak yerine sorgulamak için kullansalar insanlık daha rahat edecek. insanlık daha ileriye gidecek. Çocuklarının penisinin ucunu kestirmeseler daha iyi bir cinsel yaşamı olacak. Bunu bilmiyorlar mı? Belki biliyorlar. Belki içinde bulundukları şu toplumdan çekiniyorlar. Belki de sünnet ortadan kalkarsa "gizli yahudi" olduklarını gizleyememe korkusunu taşıyorlar. insanlık bu saçma sapan vehimlerle, bu saçma sapan dogmalarla bir yere gitmez. Kendileri görmese bile çocukları görecek. Buna artık adım gibi eminim. Son sünnetler bunlar.
  1 -2 ... lesley mateas