1. 1.
  son zamanlarda moda olmuş, sonradan görme hatunlar oğullarını sünnet ettirirken, sünnet düğününde giydikleri gelinliktir. * evlenirken az taşlıydı benim gelinlik bunu böyyle bol taşlı uzun kuyruklu diktircem diyeni bile mevcuttur.
  2 ... okuyomben
 2. 2.
  düğün salonuna giriyorsunuz, birde bakıyorsunuz sizi beyazlar içinde bi hanım, ve damatlık giymiş jilet gibi bir bey karşılar. '' yahu bunlar 10 yıl önce evlenmemişmiydi yoksa yanlış yere mi geldik?'' diye düşündürtür insanı.
  3 -1 ... biilllggggeeeee
 3. 3.
  çocukken erkek kardeş veya kardeşleri sünnet olurken "bana ne ben de sünnet olacağım" diye tutturan kızkardeşin büyümüş halidir bu gelinliği giyen kadın.

  gerçi ben hiç rastlamadım doğaçlama bir şekilde sallıyorum efendim.
  1 ... sinirlenmicem
 4. 4.
  saçmalanmakta sınır tanınmadığının göstergesidir. oğlu evlendiğinde de geliniyle beraber gelinlik beğenip giyer herhalde.
  1 ... shotwhisky
 5. 4.
  Sünnet anneleri abartmış durumdalar giydikleri kıyafet gelinlik duakları eksik komik duruma düşüyolar farkında değiller.
  ... erectin
 6. 5.
  ne saçma şey.
  ... sansyoklan
 7. 6.
  çok saçmadır efenim.
  ... zindanc1
 8. 7.
  ilk defa duyulan gelinlik. Gelinlik güzel e giymek için güzel bahane. Oglanin sünneti kızın ilk adet kanaması kocanin andropozu senin menopozun derken oohooo... iyiymiş yani.
  ... bnibnibhtrni