1. 1.
    haremlik-selamlık pizza partisi düzenleyerek abd'deki islamcı gençliği eğlendiren başbakan çocuğu.
    22 -10 ... soner
  2. 2.
    babasının 1.2 milyon ytl (bunlar söylenenler söylenmeyenlerle beraber 6 milyon ytl'yi buluyor) serveti olmasına rağmen garibim (e tabi yetmiyo 1.2 milyon ytl (1.2 trilyon tl) başbakan haklı yaa yetmiyo adama tabi zam lazım zamm öyle memur geçinir ama o geçinemez) remzi gür'ün (ramsey) bursuyla yadellerde okumaya çalışan, vatan hasretiyle yanıp tutuşan, vatanına milletine hayırlı bir evlat olmak için acısını ve özlemini kalbine gömüp haremlik-selamlık "vur patlasın çal oynasın abim de nasıl olsa harward'ta anasını satiyim bu arada abdülkerim'e söyle anasını da alıp gelsin, yan gelip yatmasın mecidte" diyen güzide insan
    21 -13 ... paleface
  3. 3.
    tarikatlardan güç alıp bu noktaya gelen şimdiki zamanın entel adamı rte'nin yine kendisi gibi entelektüel olan ve bursla amerika'da okuyan kızı.
    9 -5 ... krmyrdsn
  4. 4.
    kete gibi hatun, türbanlı tikky.

bir; monica belluci

iki; hayrünissa gül

üç; sümeyye erdoğan.

(bkz: seviyorum sizleri)
    17 -14 ... siyahbeyazkizil
  5. 5.
    başbakanın amerika gezisinde, bir davette robert de niro'yla yan yana oturup sohbet eden sevimsiz insan.
    10 -6 ... krmyrdsn
  6. 6.
    recep tayyip erdoğan'ın sımarık olan tek çocuğu. * *
    7 -1 ... free zone
  7. 7.
    http://www.tumgazeteler.c...aberleri/sumeyye-erdogan/
    1 ... unique270
  8. 8.
    hac ibadetini yerine getirmiş olan, başbakan recep tayyip erdoğan ın küçük kızı.
    4 -16 ... imper
  9. 9.
    başına sardığı türban dışında, dünya zenginlerinin çocuklarıyla aynı avantajları paylaşan kız.
    9 -6 ... david addison
  10. 10.
    medeniyetler ittifakı toplantısında bm genel sekreteri ile sohbet eden başbakan kerimesi. babası evden çıkarken beni de götür beni de demiş herhalde yoksa böyle üst düzey bir toplantıda ne işi ola ki.
    9 -1 ... xargn
  11. sümeyye erdoğan Başlığındaki Önemli Entry'ler