1. 55.
  Yeşilçam filmlerinin, iyi kalpli rollerin emektarı.
  Huzurla uyu.
  5 ... zeytinyagli dolma kalem
 2. 54.
  icinde suleyman turan olan bir film izliyorsanız esas karakterin en zor anında mutlaka cıkar gelir bir yolunu bulur sorunu cozer, babacandır dert babasıdır. seni cok ozleyecegiz karaoglan. nur icinde yat.
  2 ... abaninaltindakisopa
 3. 54.
  Allah rahmet eylesin,çok iyi bir sanatçıydı.
  ... kivircikella
 4. 53.
  ölümüyle üzmüş büyük usta.

  hey gidi...
  1 ... system error
 5. 52.
  Mekanı cennet olsun.
  2 ... ataturkcu 20
 6. 51.
  kadıköy'de bugün evinde kalp krizinden hayatını kaybeden karakter oyuncusu aktör, aynı zamanda karikatürist ve çizgiromancıdır.
  ... gamoreon
 7. 50.
  Süleyman Turan'ın ölümündeki acı gerçek ortaya çıktı. Adam 2 gün önce ölmüş. Ve bu yeni ortaya çıktı!
  Usta sanatçı Süleyman Turan, yalnız yaşadığı evinde hayatını kaybetti. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Turan'ın cenazesi Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne kaldırıldı.

  Acı gerçek ortaya çıktı

  Süleyman Turan'ın kapıdaki gazeteleri almamasından şüphelenen komşuları polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çilingir yardımıyla içeri girdi ve usta oyuncunun cansız bedeniyle karşılaştı.

  Süleyman Turan'ın iki gün önce hayatını kaybettiği belirlendi.

  'Beni Kalamış'a gömün'

  Kalamış aşığı olan Süleyman Turan’ın her defasında dostlarına, “Ben Kalamış aşığıyım beni Kalamış’a gömün” dediği öğrenildi.

  Bugün son yolculuğuna uğurlanacak

  Süleyman Turan'ın komşusu Sinem Akıneri, "Süleyman abi bizim hayatımızda çok güzel bir yeri olarak kalacak. Benim sınıf arkadaşımdı. Öyle takılırdık birbirimize. Eşim ve benim çok çok iyi arkadaşımdı. Çok neşeli, son derece beyefendi, çocukla çocuk, büyükle büyük olan birisiydi. Herkes tarafından seviliyordu. Yolda yürürken fotoğraf çekilmek için çevirirlerdi. Bizim topraklarda bu işler hüzünlü bitiyor nedense. Dilerim ki gittiği yerde mutlu olur" dedi.

  "Onu çok çok iyi hatırlayacağız" diyen Akıneri, "Her zamanda çok seveceğiz. En son bir hafta on gün kadar önce görüşmüştük. Bir hastalığı vardı. O hastalığın yaş ile beraber belki bir takım zorluklarını yaşamaya başlamış olabilir. Çok dinç bir adamdı. Ne yaşlı nede hasta psikolojisi hiçbir zaman onda olmadı. Gayet dirayetli bir insandı. Bizimle de çok konuşmak istemezdi bu tarz şeyleri. Her ölüm erken ama bizim için çok daha erken. Çünkü çok sevdiğimiz biri olduğu için. Cenazenin bugün öğlen Şakirin Camii'nden kaldırılacağı söylendi. Cenazenin şu anda Adli Tıp'ta olduğunu söylediler. Sanırım evde yalnız olduğundan, komşuları evden bir ses alamadıkları için polis çağırmış olabilir. Arkadaki evlerin güvenliği de bu bilgiyi verdiler bize" şeklinde konuştu.
  1 ... kunluurabiye
 8. 49.
  Hoşçakal esas oğlanın arkadaşı!
  Allah rahmet eylesin!
  1 ... kunluurabiye
 9. 48.
  Allah rahmet eylesin. Çok iyi bir sinema sanatçısıydı. Süleyman turan'ın oynadığı kötü bir film ya da dizi hatırlamıyorum.
  2 ... sairceketli
 10. 47.
  genç yaşta aramızdan ayrılan sanatçı

  rabbim rahmet eylesin.
  süleyman turan
  -6 ... telefoncu ekrem ii