1. 1.
    Önemli iki bakanın versusu.

Uzun süredir aralarinin açık olduğu konuşuluyordu ama dedikodu boyutundaydi.

Ama şöyle bir sey gördüm eski tarihli mi magarada mı yaşıyorum bilmiyorum;

https://twitter.com/yeliz.../1025054135555645440?s=20
    3 -1 ... zorronun degil zorbanin z si
  2. 2.
    Olay yeni soylu haklı.
    2 ... alakasiz entry
  3. 3.
    Berat albayrak yakışıklılığı ile alır.
    3 -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    (bkz: çeliktepe Cengizhan lisesi vs sen benuğa)
    2 ... centurion
  5. 5.
    Titreşimi daha iyi olan alır.
    1 ... cay tozu
  6. 6.
    https://youtu.be/rGmF8mFBgTg

Olaylar olaylar.
    3 ... forza besiktas
  7. 7.
    iki sokak kabadayısının karşılaşması gibi bir görüntü. Onlar kendilerine yakıştırabiliyorlarsa diyecek söz yok.
    6 ... ruleoflaw
  8. 8.
    aile /çevre: Berat albayrak bu konuda soylu'nun aklını alır. sadece "damat" diyerek geçiyoruz.

halk desteği: Soylu alır. "lafla peynir gemisi yürümez." atasözüne bakmayın, toplumun büyük bir kısmı halen de sadece laflarla gaza gelebiliyor ve soylu halkın bu zaafını çok iyi kullanıyor. Ayrıca berat albayrak akpliler tarafından beğenilen bir isim değil. damat olması da devlet kademeleri dışında dezavantaj.

medya desteği: Albayrak rahat alır. Berat 2015'ten beri türkiye dijital ofisi başkanı. Bu yanda kuruluşlara para yağdıran da bizzat kendisi. Yandaş medya ekmek veren eli ısırmayacaktır.

iç kabine: berat albayrak alır sanırım. Soylu'nun fetö övgüsü ve rte düşmanlığı dolu geçmişi yüzünden akp kurmaylarının çekindiği bir isim. Ayrıca Binali Yıldırım'ın da Soylu'yu erdoğan'a şikayet ettiği iddia edilmişti.

rte: Yine her şey reyizde bitiyor ve reyiz soylu'yu koruyor. Sebebini bilemem ama var böyle birşey. Süleyman Soylu'nun istifasını da reddetmişti. Bence abd'nin soylu yaptırımları kendisini düşündürüyordur.

yiyin birbirinizi ete para vermeyin bu arada.
    2 ... adim samuel 25 yasim
  9. 9.
    iki adam gibi adam versusu olup biri iç işleri bakanı diğeri hazineden sorumlu bakanımız.

iyiki varlar. evet..
    -2 ... cihaner
  10. 10.
    ringde yapılması gereken versus.

süleyman soylu vs berat albayrak
    2 ... fanfan la tulipe