bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  internethaber.com da köşe yazısı yazan yazar. bir çok yazısını okudum beğendim de, şöyle bir yazı yazmış ki, adam daha ne desin birader dedim kendi kendime..

  http://www.internethaber....ayik-ogretmeni-12734y.htm

  en son yazısında da erol köse ye pampiş kraliçesine falan fena giydirmiş.tüm yazıları için;
  http://www.internethaber..../suleyman-ozisik-125z.htm
  -1 ... bedaliza
 2. 2.
  ikide bir twitterda karşıma çıkan kişilik... kimmiş la bu diye bakayım dedim, internet haber denilen 3.sınıf bir haber sitesinde yazarmış... sonra yazdığı twitlere ve yazılarına bakayım dedim...adam harbiden işi biliyormuş...

  kendisi nabza göre iyi şerbet veriyor... neler yazmış diye bakayım dedim... bir sözünden dolayı pelin batuya sallamış birşeyler, memleketi terkedeceğim diyen fazıl saya sallamış, serra yılmazı da affetmemiş... sallıyor falan dedimse... normal bir gazete bir yazarın yazamayacağı şeyleri yazıyor yani eleman, korkusuzca değil ama namertçe yazıyor... zira bu vurgunlar sayesinde kendi reklamını yapıyor.. hele birde twitter resimleri var, adam kendini bir b.. sanıyor la dedirtçek cinsten.. türkmenistanlılarla fotoğraf falan çektirmiş.. beni hergün okuyorlarmış yazmış fotoğrafı paylaşırkende... hey allahım ya, kim iplesin seni sülüman... ben bile tanımıyorum seni, twitter sayesinde öğrendim amk (açık mert korkusuz)... bir de zamanında ladyimam nickli ulusalcı bir fenomen ile kapışmış... bu kapışma ise kendi reklamını 2-3 lvl artırmış...

  şimdi ise ekip diye salak salak tt ler yapan bir twiter grubu var onun arasına katılmış, yine aynı grup üyesi olan murat göğebakan isimli şarkıcı hakkında bir yazı yazmış bugün... özetle yazıda kanser olan murat göğebakanın kanseri yenmek için manevi olarak allaha yakınlaşması gibi yazmaya çalışmış,

  fakat yazının sonuna yine birşeyler eklemeyi unutmamış vatandaş.. ecdad düşmanları şöhret basamaklarını hızla tırmanıyormuş, yok efendim 3 yaşında çocuğunu kundakta, hasta kardeşini ölüm döşeğinde bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'a ekranda yüzümüze tükürürcesine hakaret edenler varmış... falan filan...tribünlere üç'lü çekmeyi unutmamış bu yazıda bile... yazısı ekip denilen güruh sayesinde süreklü paylaşılıyor twitterda bu arada... yani dediğim gibi adam biliyor işi.

  sülümana not: dear sülüman hakkında ne yazılıyor diye merak edip bakacaksın bu sözlüklere eminim... bak bende seni, aynı senin gibi yazabilmeye çalıştım... ben yazar değilim sonuçta sende değilsin, fakat biraz daha çalışırsan senden beyaz tv sunucusu yahut yeni bir rasim ozan olabilir... benden sana tavsiye ok ; )

  hadi k.i.b..grsrk.. bb
  1 -2 ... namesis
 3. 3.
  http://www.internethaber....mcisin-oyle-mi-14654y.htm

  doğru söylüyon abi, hep bunlar dış mihrakların işi. amerika fırsat bildi gezi direnişini, yoksa tayyip i devirecek gücü yok zaten.

  şimdi sen gazetecisin ha dayı ?
  3 -2 ... sevdim sevdim bak neoldu simdi
 4. 4.
  http://galeri.uludagsozlu...3%B6z%C4%B1%C5%9F%C4%B1k/
  -1 ... bakkalinciragi
 5. 5.
  klasik akp'li kıvırmalarını yapan adam, arada bir gerginlik var akp karşıtları bundan bahsetmekte. delikanlıysan çıkar yok dersin.

  ve neden şimdiye kadar beklendi diye zaten herkes sormakta. çıkıp takiye yapıp yok polisimize yargımıza haksızlık ettiniz deyip muhaliflere sallamak yerine, olaya baksın. yoksa bunlar aman biz didiştikçe kaybederiz zırlamasından öteye geçmez. akıllı adam bu saçmalığı yemez, ciddiye almaz...
  2 ... hayis zayeb
 6. 6.
  http://www.internethaber....i-polis-cemaat-15379y.htm
  ... ben 55 yasindayim
 7. 7.
  http://www.internethaber....lan-gazeteci..-15413y.htm
  -1 ... ben 55 yasindayim
 8. 7.
  gerçekten sürükleyici yazıları bulunan yazar. facebook sayfası takip edilmeli. tek taraflı gibi görünse de aslında objektif bir insan.
  -1 ... akagamina
 9. 8.
  şöyle bir yazıyla çıkması muhtemel kasetlere değinmiş tipleme. akp'lidir kendileri. belki haklılık payı da oalbilir kasetlerle ilgili;http://www.internethaber....acagi-kasetler-15666y.htm

  yazıdan;
  --spoiler--

  Önümüzdeki günlerde sırasıyla hangi videolar yayına girecek, onu da anlatayım. Cemaatin elinde şu anda 7 veya 8 kaset var. Bu kasetlerden biri, ilk kasetin etkisi geçtiğinde yayına verilecek.

  Kasetin içeriği ne mi?

  Onu da anlatayım...

  Kasette Erdoğan, oğlu yolsuzluktan gözaltına alınan eski içişleri Bakanı Muammer Güler ile konuşuyor. Sümeyye Erdoğan için istenen villa işini halletmesini istiyor. Telefon kapandıktan sonra Muammer Güler de bir işadamını arıyor ve bu talebin derhal yerine getirilmesini istiyor. Karşıdaki kişi, birilerinin olayın farkına varmasından endişe ettiğini söylüyor. Bunun üzerine Muammer Güler de, "S...işim milleti. Bütçeden 100 milyar çıktı, onu halledin" diyor.

  Peki günlerdir cemaate yakın gazetecilerin bahsini ettiği "Büyük turp torbada" meselesi nedir derseniz...

  Asıl bomba o kaset!

  Kasette Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölmesinden veya öldürülmesinden Erdoğan baş sorumlu tutuluyor. Hatta, ölümde bizzat Erdoğan'ın parmağının olduğuna dair konuşmalar yer alıyor.

  Kasetin yayın tarihi mi?

  30 Mart'a 3 kala! Yani seçim yasaklarının başladığı, siyasi liderlerin ekrana çıkıp kendini savunamayacağı dönemde yayına verilecek!

  Farkettiyseniz üç kasetin içeriğini söyledim ve diğer kasetlerle ilgili ayrıntıya girmedim. O kasetler ise AK Parti'ye oy veren milyonları sokağa çıkaracak, kitleleri birbirine kırdıracak içerik barındırıyor.

  --spoiler--
  -2 ... kifayetsizkelimeler
 10. 9.
  yazilarinda, su anki Turkiye gundemine dair enteresan iddaalarda bulunan degerli yazardir. her kesimden yakin adamlari vardir bu nedenle herseye vakiftir. kalemi gucludur. yakindan takip ederim.

  bekleyip gorecegiz.
  -1 ... markov chain