Advertisement

1. 1.
    (bkz: d i n o z o r u s)
    Sizi süleymanla tehdit edip vatan haini olmanızı sağlayabilir !
    Dinazorlar'dan korkun !
    3 -1 ... iiiblacktoothiii
  2. 2.
    Hepimiz hazreti sileyman'ın torunlarıyız.
    5 ... serdarsl06
  3. 3.
    başta gençlik ve spor bakanıyla tehdit ediyordu ama o pek caydırıcı olmadı herhalde, süleyman'a yatay geçiş yaptı.

son durum nedir?

süleyman'da okey miyiz?
    1 ... lucius vorenuss
  4. 4.
    insan(lar)a küfür eden bu trabizon marabasının minibüs durağı değnekçisine benzeyen bakan akrabası da vardı ..

geçen bu sığır bana başka bir mahlasla epey ağır küfür etti marabalar ile muhatap olmadığımdan sığıra cevap vermedim .
    bu arada viking'im falan diye saçmalamış bunun değnekçi kılıklı akrabasının fotosuna bakın viking'e dikiz deyin.

yazdım bir ara bu olayı bir kere vikinglerin ne işi var trabizon'da yeşilırmak'tan girip inmişler aşağıya van'a oradan bağdat'a çıkmışlar yine yukarı.

trabizon'a bildiğin pontos rum pers azda kelt değmişliği olan şehir ki türki boylar 1250'lede falan iç taraflara yerleşmişler ,beşikdüzü , bugünkü gümüşhane ve kuzey erzincan lokal bölge.

yani varank -vikin(g)k olayı biraz uydurma ,büyük olasılıkla nüfuz memuru önünde ki listeden yazmış.
    bu arada yalçın küçük hoca duymasın vallahi yahudi'ye bağlar ,üzülürsünüz.

korkmaya gerek yok muhatap almayın ,üstüne gitmeyin küfür ederse ne söylersen iki misli + 2 üzeri 10 deyin geçin.

süleyman kim , külot faturasını başkanı olduğu partiye ödeten borsa ayakçısı.

vikink'e dikiz ,,,, cartttttt ,kabakaaatttt .........
    4 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    bu arada ispanyol asilzadesi ve aslan yürekli rişar'ın akrabası olarak sözlüğün asil insanları sıralamasında üçüncüyüm...

aslan yürekli , büyük büyük büyük ninemi saapmış..

dedeeeeeeeee hastasıyız............. !!
    1 ... baris hemen simdi