bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yıllarca önce şahane cumartesi olan daha sonra şahane pazarı sunan nejatın oğulları.
    ... doktor mikrop
  2. 2.
    özlenen ikili.

ulan tamam onlarda abidik gubidik programlar yapıyordu, ama bi dozu vardı. şimdi televizyon programları iyice orospulaştı...

ayrıca; https://video.uludagsozluk.com/v/kıçını-başını-açtın-mı-şarkıcı-olursun-6884/

1 ... hayis zayeb
  3. 3.
    Çok başarılı olmasalar da babadan gelen edeb, ahlak eğitimi tam olan tiyatro oyuncularıdır.
    3 ... mazirodes
  4. 4.
    babalarının üstat nejat uygur olmadığından şüphe duyduğum kardeşlerdi.

bir baba bu kadar ulu, iki evlat bu kadar soytarı olabilir ancak.
    1 ... he man in abisi cetin
  5. 5.
    en son 4 yaşındaki yeğenime rengarenk adeta gökkUşağı bir eşofman altı almışlardı.ona dedim olm süheylle behzata benzemişsin diye.dikkat edilirse ikisini de ayırmadan söledim.o bile takmadı.iyki o dönemleri geçtik de, yeni nesiller, uzman olduğunu tişörtündeki büyük harfle yazan "u" harfinden anlayacağımız kişilerin olduğu programları tekrar tekrar izlemeyecekler.
    ... mali06
  6. 6.
    sulu şakalar yapan, babalarına zerre kadar çekmeyen kardeşler.
    ... kaptanihumayun
  7. 7.
    tazmanya canavarı çizgi filmi vardı onda arada bir nakliyatçı arabasıyla gezen ördek kardeşler gelirdi böyle kamyonetleri vardı kapalı kasa büyük onlara benzetiyorum.

eskiden de program yaparlardı şişko teyzelerle evlendiğine bin pişman olan amcalar arada da genç evliler katılırdı boyalara falan atlarlardı sıçratırlardı meydana. ufak kardeşi mısır koçanına, abisi de belediye encümen eriğine benzetirdim.
    2 -1 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
  8. 8.
    bir zamanlar şahane cumartesi ve şahane pazar isimli programlarıyla hatırlanan iki kardeş. Hatırlamayan yoktur şahane pazarı. Pazar gecelerinin vazgeçilmeziydi. Şaka maka iyi birer şovmendir ikisi de.
    3 ... selanik muaciri
  9. 9.
    Sundukları şahane pazar programıyla hatırlanan gereksiz iki kardeş. Süheyl giydiği iğrenç takım elbiselerle ve kötü esprileriyle tanınırdı.
    (bkz: bardak çekmece)
    (bkz: amann amaan)
    1 ... preciousvs
  10. 10.
    90'larda pazar gecelerini işkenceye çeviren kardeşler.
    -1 ... jammasterjay
kapat