1. 1.
  bir programı ya da oyunu bilgisayarına yüklerken ilk önce çıkan sözleşmeyi "nasıl olsa saçma şeyler yazıyordur" diyerekten okumayarak direkt olarak i agreeyi tıklayan insandır. bir gün 1 milyon $ geçirirlerse görür ama o.
  5 -1 ... sen bana bu diyemezsin
 2. 2.
  (bkz: çoğumuz)
  4 ... thedewil
 3. 3.
  hatta sen de sen bana bu diyemezsın.
  1 ... scepture
 4. 4.
  eğer okunacak sözleşme gnu/gpl gibi dünya çapında tanınmış/kabul görmüş*; sonuçta içeriği bilinen bir anlaşma ise çok da kötü bir şey yapmayacak olan insandır.
  2 ... purpledreamz
 5. 5.
  turktur. ingilizce bilme olasiligi dusuktur ne de olsa. i agree butonunu da kararlama secmis olmasi ihtimal dahilindedir
  1 -3 ... lemur
 6. 6.
  genelde programlar ingilizce oldugu için ingilizce sözlesmeyi ingilizce bilmedigi için okuyamayan herkes.
  1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 7. 7.
  belki de okuma yazması yoktur, ezbere tıklıyordur diye düşündüren insan. şayet okuma yazması varsa bilmediği bir dilde yazılmış bir sözleşme de olabilir diye düşündürür.
  (bkz: dil bilmemek)
  (bkz: ezbere tıklamak)
  1 ... deli bozgun dolu dizgin
 8. 8.
  formaliteden sıkılmıs insandır.
  1 ... jungletraveller
 9. 9.
  hatice değil neticeyi önemseyen insan türü. ben de mi yapmadım elbette yaptım yapıyorum ve utanmadan sıkılmadan da yapacağım! yaşasın ben ve benim gibiler! tabi onayladığım sözleşmelerin hiçbiri oyun veya program dışında hayatımın geri kalanını emanet altına aldığım tür şeyler değildi..
  1 ... idioteque
 10. 10.
  sabırsız ve sıkıntıya gelemeyen insandır.* ayrıca i agree'ye tıklamadığı sürece bir sonraki sayfaya geçemeyeceğinin de bilincinde olan insandır.
  2 -1 ... bettyboop