1. 1.
    onerilmeyen eylemdir. akli olan yapmaz. sonunda deli bile olur insan.

edit: (bkz: basligin basa kalmasi)
    17 -9 ... limon cicegi kolonyasi
  2. 2.
    olası durum. söyle ki ezik yurdum genci kendini sanal ortama vurur kendi ezikliğinde loser birisine elbet ki denk gelir. erkek loser ile kadın loser bir şekilde birbirlerini fark ederler ve de kıvılcım çakıverir. iş bu olayda örnekler istisnadır. her sözlük yazarı ezik değildir ve de her sözlük yazarının amacı sözlükten insan kaldırmak hiç değildir.
    8 -10 ... blonde mermaid
  3. 3.
    (bkz: başlık ararken aşk bulmak)
    3 -1 ... tepesersemi
  4. 4.
    buraya sadece bu iş için gelen insanları görünce, tiksiniyorum. kınıyorum onları,. ayıp ediyorlar. ama haklılar da bir yandan. ulan adamlar bir de buraya olta atmış ne var? onnda sevdiceği olsun, sarılsın gözlerine baksın öpsün elini tutsun uyanıyorum...sonra geliyorum kendime tekrar tiksiniyorum bu tiplerden...*
    7 -2 ... soulmate
  5. 5.
    aslinda çok çok basit ve kolay olabilen eylem. ancak niyete baglı. ben biliyorum erkek arkadaslarimizin buyuk cogunlugunun sozlukten kız kaldırmak sevdasında oldugunu. ne lan yalan mi ? bakıyoruz ki herkes seks tanrisi, herkes eşsiz karizmatik, herkes bir tom, bir brad. tavsıye edıyor muyum ? etmiyorum. çıkın dişarda aratın kısmetinizi, sözlükten, sanaldan sevgili, seks arkadasi edinilmez.

bir rivayete gore; ekşi sozlukten bir erkek yazar, sozlukte tanıstıgı bır kız ile tanısıp sevısmeye karar verir. bulusup kızın evıne gıderler. bahtsiz erkek yazar kizin abisinden bir kamyon sopa yer ve 1 hafta komada kalir... rivayet tabi bunlar. ama zaman kötü, başiniza her şey gelebilir. aramayın buralarda oyle seyler.

bir de kiz peşinde koşanlar maymun olanlar var. hiç bir sonuca ulasamayacaksiniz arkadaşlar. bu işi bir bilene sorun.
    10 -1 ... day light
  6. 6.
    arkadaş neyse de sevgili bulmak hayaldir. zaten bulsa sanaldan bulduğun insandan ne halt çıkar ki?
    edit : verilen eksilere bakılırsa millet niyeti bozmuş * *
    edit2: elalem sözlüğe sevgili yapmak için takılıyormuş sanırım. valla entarimi eksileyen eksileyene. *
    22 -10 ... cadeau
  7. 7.
    (bkz: biri bana versin o da sensin)
    15 -5 ... alegria
  8. 8.
    - ne güzel oldu demi, birbirimizi anlayabiliriz artık.
    + evet valla, başlıkları beraber düşünüp açarız.
    - hı hı çok güzel olur.
    + bence de.
    - ya fotonu koysana artık şuraya.
    + ne foto mu? koyulmaz ki
    - ayarlar butonuna tıkla, resmimden koy.
    + tamam bekle bakalım.
    + koydum canım.
    - tamam ben silik oldum.
    + efendim..!!!

devam etseydi güzel olurdu belki.
    12 -3 ... susarsam konusmam
  9. 9.
    (bkz: kızlıklarını bulunmaz hint kumaşı sananlar)
    4 -4 ... abdullah bey
  10. 10.
    (bkz: başlığa sevgili yazıp getire basmak)
    9 -3 ... buny