1. ?.
  fizibilitesi pozitif olan şey. bu kadar farklı görüşten insanın toplanabildiği bir yerde aynı görüşü paylaşan insanların samimiyeti ilerletip olayı sanal boyuttan reel boyuta taşımaları olağandır.

  editlibörek: sözlük seni sevirem. ne olur başlığı açan yazarın girdiği ilk entry i silmesi yasak olsa, bakmasam ota boka muhalifler bana da kaynayacak. neyse mesajı vermiş oldum.
  2 -1 ... mataban
 2. ?.
  sonu genelde saçma bir şekilde biter. o yüzden burasının chat veya arkadaşlık sitesini olmadığını hatırlayıp sadece bilgilendirici entryler girmeniz hem sizin hem sözlüğün yararına olacaktır.
  2 -1 ... malumat furus
 3. 1.
  istanbulda yaşayan 1.63 boyunda 53 kilo ve hoş bir kızın bu saatte bu başlığa entry girmesi kadar imkansız ve saçma bir durumdur.
  12 -1 ... malumat furus
 4. 2.
  simdiye kadar hayatinin kadinini/erkegini dolmusta, sokakta, okulun girisinde carpisip kitaplarini dusurerek,kantin sirasinda bulacagini sananlar simdide sozluge mi dadandi.
  2 ... send your love
 5. 3.
  gayet doğaldır. sanalda birbirinize ısınıp, birbirinizi tanıyıp, nihayet yüz yüze görüşür, konuşursunuz. en sonunda da çekip uzaklara gider.

  (bkz: based on a true story)
  4 ... unidentified stranger
 6. 4.
  çok üzücü bir durumdur.
  ... daktilo
 7. 5.
  1.63 boyundayım 53 kiloyum demektir buradan biriyle yakınlaşmak işte bu kadar. aferin lan size alkış.
  6 -2 ... kirkincikapi
 8. 6.
  her türlü bizimlesin nuri abiiii hiç üzme kendini!.. ameliyatı var riski yok. hayat neler çıkarıyor insanın karşısına...
  1 -1 ... hani olmaz ya tut ki oldu
 9. 7.
  Üzücü bir durum falan da değildir, gayet de olasıdır. *
  5 -1 ... solenzara
 10. 8.
  sözlükten birinden çocuk sahibi olmaya kadar gidecek eylemdir.
  (bkz: be safe)
  1 ... chase the white rabbit