bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  fizibilitesi pozitif olan şey. bu kadar farklı görüşten insanın toplanabildiği bir yerde aynı görüşü paylaşan insanların samimiyeti ilerletip olayı sanal boyuttan reel boyuta taşımaları olağandır.

  editlibörek: sözlük seni sevirem. ne olur başlığı açan yazarın girdiği ilk entry i silmesi yasak olsa, bakmasam ota boka muhalifler bana da kaynayacak. neyse mesajı vermiş oldum.
  2 -1 ... mataban
 2. ?.
  sonu genelde saçma bir şekilde biter. o yüzden burasının chat veya arkadaşlık sitesini olmadığını hatırlayıp sadece bilgilendirici entryler girmeniz hem sizin hem sözlüğün yararına olacaktır.
  2 -1 ... malumat furus
 3. 1.
  istanbulda yaşayan 1.63 boyunda 53 kilo ve hoş bir kızın bu saatte bu başlığa entry girmesi kadar imkansız ve saçma bir durumdur.
  12 -1 ... malumat furus
 4. 2.
  simdiye kadar hayatinin kadinini/erkegini dolmusta, sokakta, okulun girisinde carpisip kitaplarini dusurerek,kantin sirasinda bulacagini sananlar simdide sozluge mi dadandi.
  2 ... send your love
 5. 3.
  gayet doğaldır. sanalda birbirinize ısınıp, birbirinizi tanıyıp, nihayet yüz yüze görüşür, konuşursunuz. en sonunda da çekip uzaklara gider.

  (bkz: based on a true story)
  4 ... unidentified stranger
 6. 4.
  çok üzücü bir durumdur.
  ... daktilo
 7. 5.
  1.63 boyundayım 53 kiloyum demektir buradan biriyle yakınlaşmak işte bu kadar. aferin lan size alkış.
  6 -2 ... kirkincikapi
 8. 6.
  her türlü bizimlesin nuri abiiii hiç üzme kendini!.. ameliyatı var riski yok. hayat neler çıkarıyor insanın karşısına...
  1 -1 ... hani olmaz ya tut ki oldu
 9. 7.
  Üzücü bir durum falan da değildir, gayet de olasıdır. *
  5 -1 ... solenzara
 10. 8.
  sözlükten birinden çocuk sahibi olmaya kadar gidecek eylemdir.
  (bkz: be safe)
  1 ... chase the white rabbit