1. 1.
  olacak iş değildir.

  yahu böyle bir saflık olabilir mi? sadece sözlükte muhabbet ettiğin ve reelde tanımadığın bir insana nasıl olur da borç para verirsin?

  geçmiş olsun. o para geri gelmez.

  (bkz: sekizinci nesil silik)
  2 -1 ... delicious
 2. 2.
  borç değil de hibe edilmiştir, öyle bir durumda o parayı verme esnasında beklemek saflıktır keza.

  al kardeşim işin görülsün denir ve yollanır. ancak aynı mesajı tekrar copy past yapıp bana yollarsan uçurulduğunla kalırsın.

  (bkz: based on a true story)
  1 ... opus magnum
 3. 3.
  borç isteyen sizden isteyecek duruma kadar gelmişse hiç düşünmeden verilir. verilmiştir. geri ödeyene dek istenmemiştir. bizatihi yaşanmıştır. insanlığın ölmediğini gösterir, hani hep insanlık nerede diyoruz ya. çünkü günümüzde insanlar binalarında yaşayan komşularını bile tanımıyorlar. gurbetlik çok fazla ve bir büyük şehirde bazen ekmek parası bile bulamadığınız anlar olabiliyor. hiç tanımadığınız bir insandan hem de başka bir ildeki bir yazardan borç isteyecek durumda kaldığınızı tahayyül etsenize... acı değil mi?
  3 ... mat olmayan sah
 4. 4.
  Dilenciye sadaka vermek gibidir.Reel olarak tanıyorsa o başka tabi.
  ... suskun1adam
 5. 5.
  büyük bir güven ya da büyük miktar da paraya sahip olmayı gerektirir.
  1 ... kuku yumruklayan adam
 6. 6.
  Şimdi isim verip rencide etmek istemşyorum lakin varmış öyleleri, iç yüzleri ortaya çıkınca kaçıp, feykleri ile yeniden kulis yapmışlar bile, her yeni yazara salça olup canım cicim karşim dostum çekip palavralar diziyorlarmış, Allah ıslah etsin.
  1 ... silinen hesap 014384