1. 1.
    bravo kardeşim büyük başarı.

anormal olmayan durum.
    2 ... alfa bey
  2. 2.
    allah affetsin attık. bir daha yapmam söz *
    2 ... donlakalantisort
  3. 3.
    gerekirse veya sohbet etmek dertleşmek için atarım aynı şekilde erkek yazarlara da atarım gayet normal bir şey.
    3 ... yazar cizer34
  4. 4.
    önemli bir mevzu değilse mesaj atıp meşgul etmemek gerekir.
    1 ... cay tozu
  5. 5.
    Tehlikeli bir eylem olabilir.
    En son instagramdan takip listemdeki bir kızın fotosuna beğeni yaptım. Yarım saat sorma erkek arkadaşı mesaj attı. Nereden tanıyorsun falan.
    2 -1 ... gina carano
  6. 6.
    Bir sözlük kızına en az 10 erkek yazar mesaj atıyor. Bunun dışında instagram ve WhatsApp'da vardır. Öylesine kafanıza göre mesaj atıyorsanız problem yok. Amacınız varsa o iş yaştır. Hemen bulunduğunuz konuma odaklanın, bulun ve amacınıza ulaşın. Hem yazarak hiçbir kızı etkileyemezsiniz yani oranı düşüktür. Her şeyi geçtim, burası sözlük olduğundan buradaki yazar kızların %95'i de buradaki erkeklerin tamamını abaza olarak gördüğünden geri dönüş alamazsınız, istediğiniz kadar iyi olun.
    1 -1 ... p4vlov
  7. 7.
    Ben evleneni gördüm atın problem yok. insansa karşıdaki karı gayet konuşursunuz.
    ... armyofottoman
  8. 8.
    Atarsan atmış olursun ama devamı için garanti veremem.
    Keza bu işler erkek yazar kişisinin kapanmayan hesabıyla ilintilidir.
    -1 ... las amores son mentiras
  9. 9.
    En az 10 erkekten biri olduğunuzu aklınızda bulundurmayı unutmayınız. Ortaya attığı fake entryleri de yemeyin. Normal takılın, amaçsız.

Edit: kızların sevgilisi bile olsa iyi/kötü dikkat çekmeye bayılırlar. ilgi odağı olmak isterler. Tabii konuştuğunuz kızla aranızdaki sohbet veya ilişki faktörü hangi durumdaysa ona göre değişir.
    2 -1 ... p4vlov
  10. 10.
    Gereksiz bi atraksiyon içine girmektir.
    1 -1 ... fikri firar 2