1. 1.
    bu beklentin "çok beklersin" şeklinde karşılık bulacaktır.

adamın biri eşeğine çok kötü davranır onu devamlı dövermiş . . bu adamın bir de atı varmış. ata kötü davranmaz onu dövmezmiş hiç. bir gün bu durumdan rahatsız olan vicdan sahibi at, eşeği bir kenara çekerek ona bu çileyi daha fazla çekmemesini, derhal kaçmasını söylemiş. en az 10 kere. fakat eşek her defasında "bir beklentim var" diyerek kaçmayı reddetmiş. at sonunda dayanamayıp eşeğe beklentisini ne olduğunu sormuş. eşek beklentisini şöyle açıklamış;

1 sene kadar önceydi. sahibim bir akşam beni evlerinin kapısına bağladı. sonra içeride karısı ile tartışmaya başladı. sonra karısına dedi ki " bak kadın kafamı bozma vallahi de billahi de seni şu kapıdaki eşeğe .ktiririm!". işte beklentim budur at kardeş.

işbu kıssadan hisse sözlükte karı kız düşürme beklentisi olanlara gelsin.
    -3 ... judas
  2. 2.
    (bkz: asgari ücret+yol+Yemek+sgk)
    ... romendiyojenyus
  3. 3.
    güzel zaman geçirip yeni şeyler öğrenebilmek.
    5 ... miss bonn
  4. 4.
    (bkz: bu hayatın heycanı meycanı yok)
    ... sons of anarchy
  5. 5.
    kız veya erkek düşürebilmek.
    2 ... arasirabazen
  6. 6.
    dönemsel değişkenlik gösteriyor.
    yeni insanlar tanımak güzel. yeni hikayeler, yeni heyecanlar.
    yazmak burda artık çok değerli değil, çok fazla bilgi içerikli girmez oldum kendi adıma.

caz tarihini yazıp, türkiye de daha önce dinlenmemiş grupların biyografisini, sanat tarihi yazdım. albüm inceledim, müzisyen inceledim... siyasi entryler girdim vs...

gene yapar mıyım? keyfim olursa evet.
    ama şu dönemlerde birinci nesil olmamın hükümranlığını sürüyorum.

beyinsiz troll ler haricinde kimseyle derdim yok. herkes keyfine baksın.
    5 ... rockonbaby
  7. 7.
    rakıma meze yapıyorum kendisini.
    -1 ... ibni maymun
  8. 8.
    çay, kahve, kahvaltı.

akşam 2 duble rakı, bir bira, 2 kadeh şarap.
    2 ... he gulum he he de gitsin
  9. 9.
    vaporwave dinleyen, benim gibi arkadaşlar bulmak. saatlerce mac plus hakkında konuşmak, floral shoppe albümünü dinlemek.
    ... vaporwave dinleyen adam
  10. 10.
    hiç hiçbir beklentim yok.
    ... hayta38