1. 1.
  birinci adım: ilk entrylerinizde hiç kimseyle muhatap olmayın kendiniz hakkında kadınların hoşuna gidecek bilgiler verin. para olur sanat olur kaşe olur. ben doktor olduğumu söylüyorum sinemayı sevdiğimi felan ekliyorum ve sürekli gezdiğim hakkında entry girererek para ve zamanım çok olduğunu bilinçaltlarına yazıyorum. evli ya da uzun süreli sevgilim var diyoruz. güvenilir bir erkek olduğunuzu göster.

  ikinci adım: çok severken aldatıldığınız boşluğa düştüğünüz hakkında yazmaya bailıyorsunuz. artık bir kadına asla güvenemeyeceğiniz hakkında zırvalıyorsunuz. bu dönem test süreci. mesaj kutunuz boş kalmaz. asla yazmıyorsunuz sadece dertleşip dedikodu yapıyorsunuz. yavşayan kadınlara üzgünüm sadece arkadaş olabiliriz diyorsunuz.

  üçüncü adım: duygusal bir ilişki aradığınızı ancak korktuğunuzu geveliyorsunuz. özele gelenlere son kez bir deneme yapmak istediğiniz için çok seçici davranacağınızı söyleyip siktir ediyorsunuz.

  o siktir ettiğiniz kadın sizi yatağa atmazsa bir şey bilmiyorum.
  2 -6 ... orantisiz zeka 4
 2. 2.
  lütfücüğüm her şeyi yapıyorum da bu gözlerimden ateş çıkaramıyorum.

  selam ve tosun paşa ile.
  4 -3 ... bedreddin
 3. 3.
  dün yine mesajlara bakıyordum, eskilerden biri gözüme çarptı. biraz gülümsedim. ben nasıl bir adamım lan..

  http://m.uludagsozluk.com/e/33751541/

  şöyle bir entyrden bile düşen olmuş. bu arada düşmek kadar varoş bir kelimeyi kullanmak istemezdim ama başlık gereği. millet kadın diye çıldırıp şekilden şekile girer bir tane bulamaz, bana durduk yere gelirler ben ne yaparım..

  neyse, ben nasıl bir adamım lan a dönersek bunu da terslemişim hemde merhaba mesajından sonra ahah. biraz samimiyet göstersem, mazoşistliğini ve beni hayli tatmin edecek gibi duruyordu. şu huyumu değiştirmem lazım.

  şimdi silmiş gitmiş hesabını da resimleri duruyor.
  https://galeri14.uludagso...-fotograflari_1645969.jpg
  3 -1 ... mdhouse