1. 1.
    Sözlüğü bırakın ülkede bile cihanşinas insan bulmak zordur. Çünkü herkes kolay kolay bu lafzaya erişemez. Bendeniz muazzam beynim ve binlerce emsalsiz tecrübelerim sayesinde bu seviyeye erdim.

Siz fakir, sefil, maraba, köylü, kıt insanlar demek istediğimi anlayamacaksınız. Anlamanızı da beklemiyorum. Yapmaya çalıştığım tek şey onun bunun çocuklarının arasında bir tane düzgün eleman bulup yetiştirmek.
    1 -7 ... herteldenyazar
  2. 2.
    Görüldüğü üzere; yazar burda yeni öğrenmiş olduğu kelimenin anlamını vurgulamaya çalışıyor.
    Böyle bir başlık açmak yerine
    " cihanşinas" başılığı açmış olsaydı daha isabetli olurdu diye düşünüyorum.

t; bir iddia.
    9 ... zeki muren baligi
  3. 3.
    Gerçek hayatta dikkat çekemeyen bir adet ergenin, ki umarım ergendir, sanal dünyada bu eksikliği giderme çabasından doğan umutsuz bir çaba. Olmamış. Sen en iyisi git biraz ders çalış.
    2 -1 ... selfcontrol
  4. 4.
    Cihanşinas ne kadar itici ve zor bir kelime öyle.

"Ay sen de taktın kelimelere ha." diyeceksiniz ama cihanşinas nedir yahu. Mümkünse ölene kadar cihanşinas biri olmayayım ben. Öldükten sonra "kayıp Zaman piçin tekiydi ama pek cihanşinas biriydi, değerini bilemedik." Diyebilirler. Zaten ben öldükten sonra arkamdan Ne derlerse desinler.
    1 ... kayip zamanin izinde
  5. 5.
    offffffff cihanşinas demiş... ne kadar da entel. amk salağı ahuashdosdlıg
    7 -1 ... yikanmak istemeyen cocuk
  6. 6.
    Mümtaziyet iddiasında olan bir ademoğlunun niyazını, serzenişlerini bünyesinde barındıran durum. Beynelmilel mi oldun len sen.
    2 ... yazar x
  7. 7.
    Kadirşinas olsaydı keşke dedirtir.
    Cihanşinas olmuş bize ne?!
    Cihanşinaslığı kendine!
    -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  8. 8.
    Hahahahah. Çok güldüm be. Hele yorumlar ayrı komik.
    Kendinizi buradakilerle kıyaslamayın evlatlarım. Mesela... Bir anaokuluna gidin. Eminim kıyaslanabileceğiniz kişiler buradakilerden daha fazladır.
    Bence kıyaslama için de bir seviye lazım.
    2 -3 ... bilgisiz zeki