1. 1.
    karışmayayım, gitsinler zirvelerde kucak kucağa eğlensinler falan diyorum ama artık rahatsız etmeye başladı beni bu. her boka muhalif olmakla nitelikli eleştirinin ayrımını bilmemeleri bence en büyük eksiklikleri. ceplerindeki iphonelarından falan bahsetmeme gerek bile yok.

söz konusu islam olunca hep birlikte "ehehehee muhammet pedofili" "ahahahaah allah diye bir şeye inanan maldır" gibi ithamlarda bulunan bu adamlar hristiyan misyoneri olduğu iddia edilen hanım yazarceğezlerimizi bağırlarına basmaktan geri durmadılar ama. evet, söz konusu sorun hep islamdı zaten... semavi denen dinler arasında sorun olan tek şey islam. hımmm... tam sözlük solcusuna göre bir çıkarım. lan tırt! yapmadınız mı bunu? yalan mı söylüyorum.

türk faşistlerini bağırlarına basamayan bu insanlar kürt faşistlerine delicesine bağlanmaları da dikkatimden kaçmadı. yani kötü olan şey aslında faşizm değil türk faşizmi. hımmm... bunu da gördüm ne yazık ki...

sorun dinler değil islam, sorun faşizm değil türk faşizmi... ama tamam sizler das kapital'i 10 kere okudunuz ve arada che'ye atıfta bulundunuz. ne yazık ki yurdum solcusu 2. sınıf... sözlük solcusu? kesinlikle daha aşağı.

şimdi gidip solcuculuk oynamaya devam edebiliriz. leyn yakında zirve varmuş ehehe iyi çalışın.

freeze you later
    4 -1 ... absolute zero
  2. 2.
    öyle deme. güzel tokat yiyorlar. evet.
    4 ... frktmz krds frktmz
  3. 3.
    sanki normalde bir şeye yaradıkları varda sözlükte yaramıyorlar dedirtmiştir.
    3 ... realist yaklasimci yazar
  4. 4.
    Şimdi gelip başlıkta çemkirecekeler.
    1 ... fotosentezadam