1. ?.
  istanbul'da yüzlerce başka okul bulunmasına rağmen lise ögrenimi için sakıp sabancı anadolu lisesi'ni seçmiş, bunu da çok matah bir şeymiş gibi insanlar ile paylaşan uuserlardır.
  2 -2 ... halit ayarcı
 2. ?.
  sakıp sabancı anadolu lisesi'ni tercih edip çok da iyi yapmış uuserlardır. adı üstünde anadolu lisesi olup sınavla öğrenci aldığından dolayı giremeyenlerin kendilerini kötü hissetmeleri doğaldır. her ne kadar sınavla zeka ölçülmese de bunu kötü birşey olarak değerlendirenler için,
  ayrıca başlığa örnek teşkil etmesi üzerine bildiğim kadarıyla
  (bkz: whatawickedgametoplay)
  (bkz: jackthebasser)
  (bkz: danaid)
  (sözlüğün insanları rahatsz etmicek kadar küçük bi topluluğunu oluşturup) bu okuldan mezundur ve hayatlarından gayet memnunlardır.
  1 -2 ... whatawickedgametoplay
 3. 1.
  üniversiteye hazırlanırken insafsız hocaları yüzünden mağdur olmuş ama bu mağduriyetini pratik zekasıyla gidermiş uuserlardır.
  1 ... gaffur
 4. 2.
  içlerinden bir kesimin ''tekelci zihniyete son, kantinler bizimdir!'' gibi bir düşüncesi olmamasına rağmen ızgara, uzatma kablosu, kasa ekmek ve bilumum büfe malzemesiyle sınıfta yerel bir kantin oluşturma teşebbüsünde bulunduğu ve fakat birkaç haftalık başarılı satış grafiğinden sonra bu girişimleri kapital sahipleri ve belki dış güçler tarafından engellenen insan topluluğudur.
  4 ... civa adam
 5. 3.
  (bkz: marmaris sabancı lisesi)*
  (bkz: anadolu değil harbi lise)
  -1 ... kutupsal form