1. 1.
  sözlükteki metal hakkında ne kadar kötü yorum yapılmışsa onlara seovilik yapan yazar arkadaşlarımızdır.

  (bkz: metalci seoviler)
  1 -1 ... thug life nigga
 2. 2.
  (bkz: sözlükteki sarhoşlar)
  1 ... ezberi bozan katib
 3. 3.
  metallica'cı gençlerdir canım...
  2 -1 ... ewentry
 4. 4.
  kafasını kumdan çıkartabilmiş insanlardır.
  1 ... bozukparatamircisi
 5. 5.
  bu saatte metallicaya küfür eden yazarlar olmadıkları kesin olan yazarlardır. *
  1 -1 ... thug life nigga
 6. 6.
  koltukalti ve got killarini almayan pis ayyaslardir. babam oyle diyor.
  3 -6 ... der meister
 7. 7.
  eskicilerdir bu arkadaşlar. metal müzik gibi kolay bir müziği anca türk ve norveç halkı dinler zaten. neymiş efendim, eurovision'u alternatif müzik yapan grup kazanmış. ulan hadise'nin ilk 5'e girdiği ortamda, metal/rock 1. olsa ne yazar ?

  sözlükteki metalcilerde belli tiplerdir. disko kralı bilmem ne zirvesinde zaten göründü bu tipler. klasik uzun saç, siyah oje, siyah giyinim falan felan. 10 yıl önce de bu tipler vardı 10 yıl sonra da bu tipler olur. en iyi albümler başlığına bakıyorum, hep böyle metalci grupların albümleri falan. bir ara merak ettim, bu başlıktan bazı albümleri dinledim youtube'a girerek, müzik zevkim kaçtı. böğürtülerden bağırsaklarım bozuldu. gecenin 1 saatini tuvalette geçirmek zorunda kaldım. facebook'ta okeye girip puan kasmak yerine, vaktimi tuvalette geçirdim metal yüzünden. metal sıçtım resmen. bokum metal gibi kokuyordu paslı metal kokusu vardı bokumda. rengide kahverengi değil gri idi.
  -7 ... che aloe gue vera
 8. 8.
  (bkz: dejavuu)
  ... ciilek282
 9. 9.
  üniversitelerin metal öğretmenliği vb. bölümlerinde okuyan, okumuş veya okumayı düşünen sözlükteki yazar, okur ve misafirlerdir.
  2 -1 ... turuncu olmak ayricaliktir
 10. 10.
  Metal, sıradan bir insan için sadece gürültüdür.
  Ama bu müziği, riffleri, soloları, twinleri, brutal ve scream vokalleri hissedebiliyorsa bir insan; bilmeden konuşan, gece gündüz starbucksta takılan, inna, rihanna gibi sanatın ırzına geçmiş tipleri dinleyen,berkecan ve arkadaşları tarafından satanist olarak görülmeye mahkumdur.
  1 ... anarsist peygamber