1. 1.
  gün gelir sıradan bir entry girersiniz ki birden iyi oylanır, zaten başka da oylayan çıkmaz. biraz sonra bir entry, bir iyi oylama daha. yine tabi ki başka oy yok. yazar kuşkulu gözlerle sağa sola bakar.bu kez de deneme için öyle sıradan bir linki entry olarak girerken , ben butonu çalıştırılır. aynı durum defalarca tekrar edilir. sonuçta sözlükte gizli bir hayran bulunduğu kanaatine varılır. online üyeler araştırılır, yok isimden karakter tahlilleri yapılır, mesajlar teker teker okunur ki evlere şenlik. günler haftalar sonra yazarın evine beyaz bir araba gelir. içinden beyaz önlüklü birileri çıkar, yazarı kendisi gibilerin yaşadığı geniş duvarlı , bahçeli büyük bir eve bırakırlar.dışarıdan gözlüklü doktorun sesini duyarsınız: yazar olduğunu iddia ediyor , bir de durmadan gizli bir hayranının olduğunu düşünüyor, bir de arada sözlükten bahsediyor ama türkçe mi yabancı dil sözlüğü mü anlayamadım. kronik şizofreni ilerlemiş gibi, murat sen kahvaltı yaptın mı abi, hadi inip bir şeyler yiyelim.
  11 -3 ... kelebek etkisi
 2. 2.
  malesef bunlardan çok var arkadaşlar. geçen gün elektrik faturasını yatırmaya giderken önümü 20'li yaşlarda bir kız kesti. "aaa sen uludağ'daki immortal değil misin?" dedi. ben biraz duraksadım, "evet de, nerden anladın onun ben olduğunu" dedim. "ben senin gizli hayranınım, sözlükte yazdığın her yazıyı takip ediyorum. dolayısıyla kendinle ilgili yazdığın entrylerden senin yüzünü ve fiziğini kafamda canlandırdım ve sonuca ulaştım" dedi.

  neyse efendim, kız da bizim oturduğumuz yerden 400 metre ilerde oturuyormuş. ben tam gidecekken "yaaa canım boynuma nickini yazar mısın?" dedi. önce anlam veremedim, ama sonra kızı kıramadım tabi.

  işte o fotoğraf,

  sözlükteki gizli hayran
  10 -2 ... immortal technique
 3. 3.
  (bkz: şizofreni)
  2 ... renkli orjinal
 4. 4.
  bu gizli hayran, bir mesajla kendini belli eder zamanla.
  2 ... varamayok
 5. 5.
  zaman zaman hepimizin başına gelen hayran sıfatlı arkadaş piskopata bağlamadığı sürece zararsız görülebilecek durumdur.
  1 -1 ... profzirva
 6. 6.
  hayranmıdır dostmudur düşmanmıdır bilemedim fakat bilmem kaç ay önce girilmiş entryleri tespit edip üst üste artı oy veren yazar.
  3 -1 ... kurualtipilav
 7. 7.
  benim için olmayan birşeydir. hiç rastlamadım valla. galiba aslında ben yohum.
  3 ... dusler sokaginda gece vakti
 8. 8.
  bu sözlükte olduğunu sanıyorum . * *
  1 ... kendisi bilir
 9. 9.
  sakin olun, sadece oylama kasanlardır.
  1 ... asilgokturklu
 10. 10.
  bul beni. çok öptüm.
  3 -2 ... fall love the white rabbit