1. 1.
  bu konuda mütevazi davranamayacağım. bana tanrılar tarafından bahşedildiğine inandığım bir üstünlük bu. atalarımın kanı ile bana geçmiş bir sihir, bir kıyak.

  bugün öğrendim bazı şeyleri. ve öğrendiklerim bazı şeyleri daha berrak anlamama sebebiyet verdi. öncelikle asil fransız soyundan geldiğimi belirtmek isterim. ayrıca büyük büyük dayım milan dükü imiş. ceneviz dükü'nün kızı ile sicilya kontunun oğlunun gayrimeşru çocuğunun torunu da bizim üst komşu.

  bingo! demek o yüzden bu kadar asilmişim. demek o yüzden diğer yazarların üstünde bir yerde yer alıyormuşum. demek o yüzden fransızca bilmeyen bir kezbanla öpüşemiyormuşum. demek o yüzden kadınlar nickimi okurken ıslanıyormuş. demek o yüzden kadınların rüyalarına girip onları kendime aşık ediyormuşum. hepsinin sebebi bir yerden bugün öğrendiğim gerçeklere bağlıymış.

  kafanızda oluşan " kim bu absolute zero?" Gibi malca sorulara da yanıt olmuştur sanırım. asaletin eğreti durmadığı ender bünyelerden biriyim. ve ne yazık ki hepinizden üstünüm! iphone alınca sevinen ezikler sizi ahhhh. bakın ne diyorum! dedem düktü lan...

  Dükmüşüm hepinizi

  freeze you later
  1 -3 ... absolute zero
 2. 2.
  bir zırva.

  mütevazi'den sonrasını okumadım. mütevazi değil mütevazı ayı.

  bu vasfı hak edecek biri varsa o da benimdir. hemen hemen hepinizden kültürlü, bilgili, zeki ve üstünüm. aynı zamanda mütevazı.
  2 -2 ... afrasiyap