1. 1.
    Kanka başka derdin mi yok kaç satır buna içerlenmişsin. Koy gitsin ya. Senden değerli mi.
    3 -5 ... mavi lc waikiki poseti
  2. 2.
    Küçük şeylere gereğinden fazla önem verenler, elinden büyük iş gelmeyenlerdir. (Platon)

Ya da kısaca, ne boş adamsın amk.

Edit: kardeşim sözlüğün neden mavi renkli olduğu ve sakla butonunun görev ve özellikleri hakkında bir makale bekliyoruz senden. az buz bir şey değil ama. ilki gibi 85 sayfa yaz amk.
    3 -6 ... halkin sevgilisi
  3. 3.
    Atanmış bot takipçiler değil de hesaba girmeyi unutmuş yeni kişiler olması muhtemel takipçilerdir.

Sözlükteki eski ama yeniden gün yüzüne çıkan çaylak takipçi özelliğindendir. Sözlüğe yeni üye olanlara son entry giren 5 yazar otomatik takip ettiriliyor. Bu çaylak arkadaşlarımız bazen diğer yazar arkadaşlarımızın feyki olduğundan bazen de sözlüğe kaydolduğunu unutacak kadar sözlükten bi’haber insanlar olduklarından yazar olmaya kadar ilerleyemiyorlar.

Eyyorlamam bu kadar.
    12 -4 ... alyssum
  4. 4.
    Kardeşim sözlüğün neden mavi renkli olduğu ve sakla butonunun görev ve özellikleri hakkında bir makale bekliyoruz senden. Az buz bir şey değil ama. ilki gibi 85 sayfa yaz amk.

Edit: buraya kadar Okunmayacağını düşündüğüm için yukarıdaki entryme de editledim bu entryi.
    1 -3 ... halkin sevgilisi
  5. 5.
    biri benle muhabbet bile ediyor. sözlük yapay zeka konusunda aşmış durumda.
    adı neydi du bakiim. zall galiba evet zall
    1 ... pilotmont 1
  6. 6.
    Allah razı olsun baya takipçi kastım sayelerinde. Seviyorum seni zall. Evet
    2 -1 ... kokontomokonto