1. 1.
  herkesin kendini cem yilmaz sanmasi sonucu, hesabi olan herkesin ortaya biseyler dokturmesi olayidir. ama bunun disinda bazen sol framedeki her baslik gercekten komik olabilmekte.

  an itibariyla actigim her baslikta gercekten iyi ve komik entryler dikkatimi cekti. hicbirinin niki de tanidik degil. hepsi yeni. hayirdir insallah.
  -2 ... beyazyelkenli
 2. 2.
  formatın bir getirisidir. sözlükte 100 entry okuyup iki gün yazar olarak takılan kişi kendini havaya sokar ve komik yazar olur.

  fakat bu yazar özel mesajda imla kurallarını bile bilmeyen bir ameleden farksızdır. evet, sözlükte kırıp geçiren entryler giren; ama özel mesajda ne dediği bile anlaşılamayan hayal kırıklığı insanlarla da tanıştım.

  ey türk gençliği,

  özenmeyin sözlüklerdeki abilerinize ablalarınıza. ulaşılamayacak insanlar değiller; hepsi kendi içlerinde yaşıyor hayvanlıklarını, burada size şov yapıyorlar.

  tıpkı benin gibi.
  3 -3 ... der meister
 3. 3.
  (bkz: komik olmak yerine gülünç olmak)
  -1 ... lolita lempicka
 4. 4.
  internet sözlüklerinin özgür ortamından gelen, kuru ve sıkıcı sadece bilgi içeren entrylerin değil de, herkesin kendinden (ve dolayısıyla mizah anlayışından) birşeyler kattığı entrylerin başatlığından dolayı, garipsenmemesi ve anlayışla karşılanması gereken olgudur.
  1 ... otep shamaya