1. 1.
  karşı cinslerinin giydiği Mini etek ve kısa şortlarla ilgili oldukça entelektüel yorumlar yapabilen ilerici, aydınlanmacı, ışıkçı, devrimci, kadınlara saygılı süper erkeklerdir.

  ama gel gelelim bu onların ikiyüzlü yaratıklar olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. Kadınların çıplaklığına karşı yaptığınız en ufak olumsuz bir yorumda sizi "sapık" ilan ederken kendilerini özgürlükçü, kadın haklarına saygılı birer havari ilan ederler! Bu psikolojiyi çözmek için öyle çok derinlere inmeye de gerek yok... Türk erkeğini de tıpkı diğer batılı erkekler gibi hafifleştirip genetiği ile oynanmış birer kobay maymun haline getirdiler. Ne kadar çok kadın o kadar çok prestij... Ne kadar çok ahlaksızlık o kadar çok çağdaşlık!

  Birde şöyle bir gerçeklik vardır; birlikte olduğu hatun kısacık eteklerle, apış arasını örten şortlarla gezer bu ikiyüzlü erkeklerin yanında. Onun sokak fahişesi gibi giyinmesine ses çıkartamayan bu çağdaş ve ilerici erkek doğal olarak onun bu giyim tarzını destekler! Kız arkadaşına yapamadığı artistliği kız arkadaşının çıplaklığına dönüp-dönüp bakan heriflere de yapamaz! çünkü çağdaş ve ilerici bir erkektir o... çağdaşlıktan anladıkları budur bunların!

  kadınlar birer fahişeye benzesin!

  erkekler kadın mümessiline!

  değerler kaybolsun, aile kavramı ortadan kalksın, kimse evlenmesin, çocuklar olmasın... özgürleşelim ve batılılaşalım! lütfen ilericiyiz, devrimciyiz, aydınız!
  -2 ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  varlıklarıyla mutlu edenlerdir.

  insanlar kıyafetleriyle fahişe ya da dindar olmaz. sadece iyi insan ya da kötü insan vardır.

  bunun bilincinde olan sayıları az erkek yazarlar da başımızın tacıdır.
  2 -1 ... yakbisigara
 3. 3.
  Mini etek giyen kızı fahişe olarak yaftalamayan ileri görüşlü erkektir.

  Aşırı dinciler bu konuda çok agresif. Ahiret inancına sahipsen, allah'ın vereceği hükme inanıyorsan ne giyip giymediği seni ilgilendirmemeli. Günahı boynuna deyip geçersin.

  Günümüz erkeği çerçevesinden bakarsak da gayet doğal bir davranıştır. Ben nasıl şort giyebiliyorsam o da giymeli.

  Özgürlük kavramını bir oturtabilsek..
  1 -2 ... kuyruk yagi
 4. 4.
  kıçlarını yıkamazlar.
  -1 ... aciz i mutlak
 5. 5.
  kitap okurlar.
  1 ... aalper
 6. 6.
  kitap okurlar.
  ... aalper
 7. 7.
  çok ilerici ve aydın oldukları için mutlaka okurlar. kütüphanelerinden eksik olmaz http://tr.wikipedia.org/wiki/Kama_Sutra
  ... kurtcebe noyan