1. ?.
  gerçekleşen iletişim ve entrylerden uzanarak varılan yargı. görememek kaynaklı izlenim de olabilir. bu, tersini işaret eden "o halde sözlük hatunları aptal." önermesini doğurmaz; yarım kalmış bir analizdir. bulamamak tabiri aramak önkabulu olarak algılanmamalıdır. öyle, başıboş, anlamsız, serseri serseri gezerken rastlananlardan vücuda gelmiş, değişebilirliği mevcut tespittir. "vardır da, ben görememişimdir" diyerek zeki sözlük hatunlarını kızdırıp potansiyel ilgilerini sonsuza dek yok etmek istemediğim gibi, hemcinslerimin çoğunun da pek zeki olmadığını belirterek skor tabelasını eşitlerim. her şeyi skor olarak kabullenmiş yazar başlığı açılıp altına benn bakınızı verebilecek hassasiyete sahip kişileri de peşinen kınarım.

  edit:
  3 sn.de bir paragrafı okuyup, anlayıp, özümseyip eksi oy kullanabilen o zeki hatuna selam ederim. 3sn.
  10 -25 ... benn
 2. ?.
  (bkz: sözlükte hatun aramak)
  4 ... ozz le grand
 3. ?.
  SÖZKONUSU SÖZLÜK DEYiMLER SÖZLÜĞÜ iSE BULUNMAMASI GAYET DOĞALDIR. HEM BU ZEKi KIZI ARAYIP DA BULAMAYAN ARKADAŞIN ZEKA DURUMUNU NAPICAZ.
  7 ... zargana
 4. 1.
  (bkz: aramaya inanmak)
  6 -1 ... sefertasi
 5. 2.
  zeki hatun kriterlerini belirlemekte zorlananların salik akıl sahibi olmalarından dolayı bedenen de salınmalarını salık veren, aramamak eylemi neticesinde vuku bulmuş tespit. detay ara = benn. zeka ara: error! gibi bir şey.
  2 -1 ... benn
 6. 3.
  (bkz: hatunda zeka aramak)
  4 -4 ... indoor rain
 7. 4.
  bakış açısına göre anlamı değişebilecek başlıktır. kadınların "vay sen misin bana zeki değil!" diyen diyerek ağız dalaşına girerek önermeyi doğrulaması ya da "adama zekisi denk gelmemiş" şeklinde mantıklı bakması.
  ... simardi kilitlendi dondu kaldi
 8. 5.
  mantıklısı aramamak olan durum.
  3 -1 ... 50iki
 9. 6.
  (bkz: aranmak)
  ... haziran
 10. 7.
  yazarların çoğunun üniveriste eğitimi gördüğü dikkate alınırsa hayli imkansız sanrıdır.
  2 -1 ... pilotmont