1. 1.
    bence en büyük güzelliği karşınızda sizi tanımıyan insanların olması.normal hayatınızda işsiz bir asalak yada psikoloji okuyup limon satan biri olabilirsiniz.ama burda ne olacağınıza siz karar verebilirsiniz.kah türk kaslı kel bir türk amcası.kah adonis kaslı yılbaşını mervelerde geçirecek yakışıklı erkek.
    1 -2 ... bayz
  2. 2.
    Kafana eseni sölemek, anasını satim.
    2 ... uygurlarhan
  3. 3.
    herkes olabilirim. alt komşun olabilirim mesela. hiç gitmediğin bir şehrin hiç bilmediğin bir sokağına bakıyordur belki şu an pencerem. herkes olabilirim. yarın sabah saçma sapan bir saatte, saçma sapan bir durakta birlikte otobüs bekliyor olabiliriz.
    ve sen, herkes olabilirsin. alt komşum mesela. hiç duymadığım şarkılar dinleyen ve hiç aklımdan geçirmediğim renkli rüyaları olan bir meczubsun belki. belki yarın sabah karşıdan karşıya geçerken birbirimize rastlarız. belki süzeriz göz ucuyla. belki takılırız bir halimize, eve gelir bir başlık açarız.
    böyle şeyler işte.
    herkes olabiliriz.
    10 -1 ... utya
  4. 4.
    Geleceğe entry yazmaktır. En azından benim için. Eminim bir gün gelecek benim bilgi dolu entrim birinin işini görecek hissi yeter.
    2 ... tespitdirektor
  5. 5.
    normalde asla bir araya gelmeyeceğim, asla aynı düzlemde hareket etmeyeceğim insanlarla aynı yerde bir şeyler paylaşmak ve böyle de insanlar varmış demek.
    ... juparthe
  6. 6.
    http://vimeo.com/54635484
    su herifin yaptğını evde son ses izlerken benimle birlikte linke tıklamıs bırılerı olması..
    ... ascaris
  7. 7.
    Tanımadığın insanlarla iletişim kurmanı kolaylaştırır.
    ... ilim irfan sahibi
  8. 8.
    kadın bulma ihtimalinin olması.
    1 -1 ... relax adam
  9. 9.
    kendini ifade edebilmektir.
    ... mustafakemalizm
  10. 10.
    türkiye'de ne kadar psikopat fikirli insanların bulunduğunu gözlemleyebilmektir.
    ... useless