1. 1.
  Sözlük yazarlarının zahmet edip yazdığı entry ler içinden uzun olanları okumaya daha çok zaman ayıran kişidir.

  (bkz: pandik)
  3 ... pandik
 2. 2.
  eğer başlık anlamlıysa okumaya değer paragraflardır.
  1 ... killi bacak
 3. 3.
  am got meme uclusunden daha farkli kavramlari benimsemis, karakteri oturmus yazar/okurlardir.
  bilgi icerikli entry girmek ve okumak sozlugun cikis amacidir zaten. ama 8. nesilden itibaren yavas yavas bozulmustur bu temel. bilgisayarin her eve hatta her ortaokul, lise ogrencisinin eline gecmesi sebebi ve inci sozlugun medyada bu kadar reklam olmasi maalesef eksi sozlugun ve uludag sozlugun kalitesini kat ve kat dusurmustur.

  tabi ssg ve zall' in her patron ve ticaret adami gibi para icin yapmayacagi sey olmadigi icin, bu kotu gidise her hangi bir mudahale de olmuyor.

  eskiden sozluk formatini siken, uygunsuz nick alan, forum/chat tarzi entry giren hicbir yazar barinamazdi burada. su an ise okumaya deger bir entry icin saatlerce rastgele butonu tiklamaniz gerekir.

  neyse, umarim eski gunler yakindir. yoksa her guzel sey gibi uludag sozlukte tarihin tozlu raflarinda ki yerini alacaktir.
  5 -1 ... pembepapyonlufil
 4. 4.
  Ben şahsen okumayı ve yazmayı seven biriyimdir. Her ne kadar sözlükte yeni isemde açılan başlık dikkatimi çekiyorsa giriyorum ve konuya uygun yorum olursa kısa uzun ayırmadan okuyorum. Çok beğendiklerime artı, ukala ve saygısız yorumlara eksi puanı veriyorum.
  ... ahanda o