1. 1.
    Hiçbir işe yaramayan odunlardır. Bunları mangal kömürü niyetine yakmak lazım. Ama meşe odunu kadar değerleri yok. En iyisi hıyar niyetine toprağa ekmeli bunları.
    -15 ... aydinoglu ventage
  2. 2.
    pek çoğu gerçekçidir ve tanınmak için tonla zırvalamasyon başlık ve entry girmezler. gösterişi sevmezler. sözlüğün misyonu dışına fazla çıkmazlar.
    14 ... atthespace
  3. 3.
    Ezik ve silik tiplerdir.
    -10 ... kimseyi cekemeyen adam
  4. 4.
    hırsız oç yazar.
    1 -1 ... hirsiz oc yazar
  5. 5.
    ben bu sözlükte en az 1-2 ay yazıp da tanınmayan insan olmayacağına inanmıyorum. çünkü burası dışa değil, tastamam içe dönük bir platform. konuştuklarımız, yaptıklarımız, yaşanan şeyler sadece bizim aramızda. çokça büyük bir odada birbirlerini çok yakından tanımayan ama sadece birbirleriyle faaliyet gösteren insanlar gibi uludağ sözlük yazarları. yani popüler olmak başka ama tanınmayan yazar olmak çok zor. çünkü burada tanınma, sizin kendinizi göstermeniz kadar sürekli sözlükte olanların sizi görmesiyle alakalı ve çoğunlukla yeni gelen birisi bile hemen kendisine koltukta bir kıçlık yer bulur.
    6 -2 ... lord marcus amoralist primses
  6. 6.
    Tanınanlardan farkı yoktur. Serverin fişi çekildiğinde ne bir entry kalacak ne bir nick. Hepimiz toz olup gideceğiz. işte ölüm de böyle bir şey...
    7 ... gethere
  7. 7.
    valla başlığı açan odunu tanımıyorum.

tanınmak isteyen kim slk.
    2 ... he gulum he he de gitsin
  8. 8.
    Nickaltlarında in cin top koşturan yazarlardır. Misal ben. Oysaki hep beraber sevişalım isterdim.
    1 ... devridaim
  9. 9.
    marcus dostum sonuna kadar haklı. 1-2 ay düzenli yazıp da tanınmamak mümkün değil.

tanınmazdan geliniyor olabilirsiniz ama kesinlikle tanınıyorsunuzdur.

mesela bir göz attım, daha önce hiçbirine nick altı girmesem, mesaj atmasam da bu başlıktaki bütün yazarları tanıyorum.

burada tanınmaktan kasıt adına başlıklar açılması ve günde 20-30 nick altı almaksa o başka bir başlığın konusu.

orada cicikler devreye giriyor.
    3 -2 ... kinamiyo takao
  10. 10.
    Hepiniz beni tanır ama nickaltıma yazmaya gelince cimrilikte üstünüze yok.
    ibneler sizi.
    Oley
    -2 ... hakan yavas