bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    son gelen bilgilere göre.. evet.. malesef arkadaşlar bildiriyor ki ezik ve kamil bir erkektir. sözlükte zaten iletişim halinde olduğu kızı facebooktan eklemek isteyen erkek muhtemelen kızın mahrem mahrem çekindiği fotoğraflara bakarak karakter tahlilleri yapmaya çalışacak, bazı fotoğrafları da kişisel şehvetine meze yapacak kişidir. yapmayın öyle şeyler. kızlar kızıyor.
    3 -2 ... persona n0n grata
  2. 2.
    - merhaba facebook varsa alabılırmıyım?
    +tabii, http://www.facebook.com.
    1 ... kawazakiskibombo
  3. 3.
    (bkz: lara gofret vs persona n0n grata)
    2 ... anayurt otelindeki havlu
  4. 4.
    Sözlükteki bütün erkeklerin dahil olduğu erkek modelidir, evet.
    ... helena ravenclaw
  5. 5.
    dürtmek istemektedir.
    ... sutyeni kopuk ciplak dunya
  6. 6.
    kafadan böyle bir girişimde bulunmuşsa kafasız malın tekidir.

la oğlum. önce bir gizemin tadını çıkar.
    3 ... timarli necati
  7. 5.
    Yalnız erkektir.
    4 -2 ... buraya bakarlar
  8. 6.
    6 senedir sözlükteyim hiç böyle bir şey denemedim. ara sıra düşünüyorum ulan ben mal mıyım bunca sene böyle bir şey yapmamışım, yapsa mıydım acaba diye. Neyse zaten yollasa da büyük ihtimal konuşmazdım, facebook'a çok az giriyorum. Konuşsam da güvenemezdim, fake hesaptır, işletiyordur falan.

Özetle gizemli olmak bir boka yaramıyor gençler, tanışın, facebook isteyin, yazışın, hatta sevişin Allah ne verdiyse. Ama dikkatli olun, babalara gelmeyin.

Neyse bunları yazdıktan sonra zaten nah alırım büyük ihtimalle sözlük kızı facebook'u. Yiyosa facebook hesabı verin lan, yemiyo tabii ki. Dur lan dolduruşa getireyim, kendileri facebook hesabı versinler. Hassiktir plan açığa çıktı.

Sonuç olarak gireceğim tanım şudur:

Normal erkektir, öyle über abazanlığa falan bağlamaya gerek yok.
    5 -4 ... kornisten kovulan perde ruleti
  9. 7.
    vahşi cazibesine güvenen erkektir.
    -2 ... persona n0n grata
  10. 8.
    hayal kırıklığına uğrama olasılığı yüksek erkektir.
    1 ... colonel