1. 0.
    hiçbirini gerçekte görmediğim için söyleyemeyeceğim ama muhabbeti iyi olanları ile tanıştım. *
    3 ... tuiran kouma
  2. 1.
    O vardı, gitti.
    ... uncle jun
  3. 2.
    O değil de arkadaşlar bir kadın olarak belirtmem gerekir ki Sözlükte baya sağlam kadınlar var yani.

Allah' tan kıskançlıktan uzak bir yapım var da saçlarından tutup belalarini s.kmiyorum.

Fotoğraf atanlardan favorim son feci kedi kezosu. Gözleri yaradana yaradana diye türkü soyletiyor.

Onun haricinde bazı arkadaşlar da var iri diri kavisli memelerini tasvir ediyorlar. Muhtemelen öyledir, ben çabuk inanirim.

Essy bile biyiklari ile gideri var diyorlar siz düşünün elimizdeki nimetleri.

Ben mi?
    Bunların yanında esamem okunmaz.
    6 -5 ... the kadinn
  4. 3.
    Eşim olur kendileri. Soğuk bir başakşehir sarıyer versusundan sonra mevzu düğüne geldi işte. Hey gidi günler hey 3.5 sene olmuş 1.5 senesi evlilik.
    7 -3 ... eesrts
  5. 4.
    Kendisi hem koca kafalı hem de koca popoludur.

O kendini iyi biliyor.
    ... the rus
  6. 5.
    Hiç kimse.
    ... alexdeberk
  7. 6.
    2007'de tanıştığım biri vardı...ne adını unuttum ne yüzünü...ne de kalp atışlarımın hızlanmasını...bir türlü onu sevdiğime inandıramadım...ama burada teşhir edecek değilim...keşke buralara geri gelse...acaba ne yapıyordur...o da beni hatırlıyor mudur acaba?...

onun dışında, tanıştığım diğer kadınların da hepsi birer inci tanesi birer güzellik abidesidir efendim...seviliyorsunuz kızlar...
    1 -2 ... keshberfo
  8. 7.
    Biraz da linç yiyeyim. (bkz: Son feci kedi)
    1 -2 ... barrack27
  9. 8.
    Calyx.

Tanrıçaydı. Liseliler bilmez.
    2 -1 ... frekans