1. 1.
    boş beleş yazarlardır. milleti seri oylamaktan yalama olurlar, sırf biri iki oy daha fazla oy görünsün diye entrylerinin altında, bir sürü bok püsür yola başvururlar. aynı temalarda yazarlar, asla fikirlerini açık etmezler, girdikleri subjektif entryler bile herkesle iyi geçinebilecekleri türden entrylerdir. iyi oynarlar. girdikleri entry sayısından, aldıkları oya, takip ettiklerine kadar her şeye kafayı takarlar. cool birer sözlük yazarı olmak için çırpınırlar. sözlüğü hiç önemsemediklerini filan da söylerler ama senden benden daha fazla bağımlıdırlar buralara. sayfa yenilemekten parmakları aşınır.
    12 -7 ... yikanmak istemeyen cocuk
  2. 2.
    Loser'e looser diyecek kadar çomar değillerdir en azından. Şu ingilizceyi bilmiyorsanız ingilizce konuşmaya çalışmayın amk.
    5 -4 ... saplamaci
  3. 3.
    (bkz: tibb)

Bi bitmedi amk. Sözlüğe ne zaman girsem bu herif. Oğlum şu boktan sözlüğe ayda yılda bir bakıyorum. Ne zaman baksam sen varsın amk. Gel sana iş vereyim. Amele lazım bana. Ahahaha.
    6 -4 ... mavi lc waikiki poseti
  4. 4.
    Çekirdeğimi aldım geldim...
    2 ... gezdimgordumyenildim
  5. 5.
    meriçler sakin
    hepinize yetecek kadar am ve seri oy butonu var
    basın ablaların profillerini

güzel yalarsınız
    sonra sözlük bitti goygoyu yaparsınız özelden
    çok güzel sistem.
    hiahaha
    1 -1 ... yikanmak istemeyen cocuk
  6. 6.
    looser ne lan?

edit:loser yazmaya çalışırken sıçtım diyemiyor. lan ""loose" de bari ucundan kaçmış olsun.
    1 -1 ... gemideninmem
  7. 7.
    Bu konuda tibb beyfendiye ben de aynen katılıyorum.

Hepsi aşırı yapmacık yavşaklar, kadını da erkeği de.

Gecenin şiiri, kitap özeti, şiir, aşk nedir, özledim isimli şiir, kitaplardan seçmeler, gene şiir, kitap alıntısı.

Her entirisi 40 oy, amk benim 1500 tane tespit başlığım var daha göremedim o sayıları.
    2 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  8. 8.
    sözlükte profil kasan looser yazarlar
    ... entente cordiale