1. ?.
    sözlüğümüzde efendi efendi takılıp entrylerimizi girdiğimiz halde elin pembesi kadar ilgi göremiyoruz. ilgi görmek için ya yolunu değiştircen ya millete sövecen. böyle adalete ben selam çakarım.
    7 -4 ... oytunkaran
  2. ?.
    benim gibilerin yasadıgı durumdur. Adam gibi entryler girsek bile kendi saçma entrylerinin begenilmemesi sonucu entrylerimizi begenmemeleri adamı deli ediyor.
    1 -1 ... metallica35
  3. 0.
    kişinin pembe tolga kadar iyi yazamıyor olduğu anlamına gelir. düz ve çok net.
    3 -3 ... noraliya
  4. 1.
    adam diye gezinip bir hayali gay kadar adam olamamadan kaynaklanır.
    1 ... koministimam
  5. 2.
    sizi sessizce okuyan okurlarınızın ( okur abartı oldu ya) , arkadaşlarınızın veya takipçilerinizin olduğunu biliyorsanız, üzerine gidilmeyecek durumdur, bazı zaman oy çok güzel yazdım dersiniz ve birisi özel mesajdan beğendiğini söyler bence bu daha değerli, sayfalar dolusu nick altı olmasındansa.
    1 ... pembemontlukupa
  6. 3.
    pembe tolgayı kıskanmak.
    1 ... ozgetemma
  7. 4.
    (bkz: sözlükte pembe tolgayı kıskanmak)
    oğlum kıskanacak başka ''adam'' mı bulamadınız? sorusu ile karşılaşma potansiyeli yüksek sorunsal. bu arada;
    (bkz: sorunsalınızı sikeyim)
    3 ... shozhenq
  8. 5.
    Renk ayrımı yapmıyoruz lütfen! Koyu yeşiller arkaya geçsin
    1 ... ddmstic
  9. 6.
    ---spoiler---
    abi bu ibneler hep güzel kızlarla arkadaş oluyo amk bize yüz veren yok gay taklidi mi yapsak? diyen serzenişleri duyar gibiyim.
    ---spoiler---
    2 ... baharda bluescu olan metalci
  10. 7.
    ilgi görmek için ya ibne olacaksın ya da troll. adam ikisini de yapıyor, daha ne olsun?

hail to pembe tolga!
    2 ... cok gulen mutsuz adam