1. 1.
  hala yazarların, kendi yazdıkları entry dışındaki hiçbir entryi okumadıkları, okusalar bile beğeni miktarlarını göstermeye üşendileri, böylece kalitenin artmasını kendi kendilerine önledikleri olgudur. ayrıca oylama özelliği gelmeden önce herkesin oylama gelsin diye yırtındığını, bu sözlükte oylama yok ne kötü sözlük dediklerini hatırlamak gerekir. zira insan bencil bir varlıktır. kendine yararı dokunmadıkça birşeyi yapmak gayet zor gelir. oylama yapan, oylamaya katılan, beğenisini gösteren belli eden tüm yazarlara da teşekkür etmek gerekir. nasıl bir tiyatro sonunda alkışlanıyorsa oyuncular, konser sonunda alkışlanıyorsa müzisyenler, maç sonunda tezahürat yapılıyorsa sporculara, bu sözlük de buna ihtiyaç duymaktadır.
  141 -15 ... devedikeni
 2. 2.
  günler sonra sözlüğe girdiğinizde bile oylanan entry sıralamasında herhangi bir değişiklik olmadığını gördüğünüzde olduğunu anladığınız hadise * *
  21 -4 ... elendil
 3. 3.
  oy verilmek istenmekte faka sistemin yavaş olması, açılan pencerenin açılmaması vs bu hevesi kursakta bırakmaktadır. Gene de beğenilen entryler oylanmak istenmektedir.Diğer yandan yazar sayısının az olması da oylama oranını düşürmektedir.Herkes ekşideki gibi hemen bir sürü oy verilsin istemekte ama 30 kişi ile bu mümkün olamamaktadır.
  12 -1 ... karga
 4. 4.
  o zaman bu oylanan entryler nedir dedirten basliktir. ayrica her gordugun entrye oy vermek de kaliteyi dusurur kanimca, gercekten sukela olan entrye oy vermek en mantiklisidir. * *
  8 ... dramtatatam
 5. 5.
  yigidi öldürsekde iyi-kötü hakkını verelim dediğim baslık.
  12 -3 ... karpuzkabugu
 6. 6.
  1 hafta oy kullanmayanların meclisimiz * tarafından cezalandırılması gereken durum...
  7 ... haznedaroğlu
 7. 7.
  (bkz: sozlukte okuma alışkanlığının edinilememesi)*
  4 -3 ... atipik
 8. 8.
  nedendir bilinmez gerceklesmeyen eylem belki de gerek duyulmuyor. *
  5 ... radioslave
 9. 9.
  kaliteli entrylerin artmasında büyük bir etken olarak kullanılması gerekirken, sadece yazmak isteğinden doğan, okumaktan ve değerlendirmekten, etkileşimden uzak düşüncenin ürünü.
  4 ... don kişot
 10. 10.
  şimdiki nesil okumuyor efendim, ondan kaynaklanıyor bu hadise.
  10 ... fth